Newsy z kategorii - newsy

Newsy - Wybrane z sieci - Poznań

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

Newsy - kategoria Newsy

NaviExpert on Twitter

NaviExpert on Twitter

“Przewrócony TIR na #A2 na trasie #Poznań - #Łódź za węzłem #Słupca. Zablokowano lewy pas ruchu. #utrudnienia #wielkopolskie https://t.co/KkMCapeWgM”

Dzisiaj,26 lipca 2017,05:59 Przeczytaj poźniej
Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o brutalny atak na pieszych w parku nad Wartą!

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o brutalny atak na pieszych w parku nad Wartą!

Jak informuje policja, dzięki sygnałom od mieszkańców udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o brutalny atak na pieszych w parku im. Mazowieckiego nad Wartą w Poznaniu.

Dzisiaj,26 lipca 2017,05:13 Przeczytaj poźniej
Reliance Polska on Twitter

Reliance Polska on Twitter

“reliancepolska.pl -> umawiasz spotkanie, my oddzwaniamy! #spotkanie #umów #reliancepolska #poznań #kraków #lublin #telefon #mail #finanse”

Dzisiaj,26 lipca 2017,04:17 Przeczytaj poźniej
Pan Sowa on Twitter

Pan Sowa on Twitter

“@CRAFarmPolska @R_A_Ziemkiewicz Taką samą historię kolega miał w Lublinie. Może w Wawie, Krakowie, czy Poznaniu łatwiej, choć kryterium geogrficzne dość ostre.”

25 lipca 2017,21:42 Przeczytaj poźniej
Eugeniusz on Twitter

Eugeniusz on Twitter

“@Hydrochoreus @katarynaaa Ustawodawcy jakoś nie szkoda pracowników. Zresztą w Poznaniu nie ma bezrobocia. Brakuje sprzątaczek w hotelach, wakaty czekają.”

25 lipca 2017,21:16 Przeczytaj poźniej
Carly 🌙✨ on Twitter

Carly 🌙✨ on Twitter

“@ohmyrydel W sumie do Warszawy i tak lepiej niz jakiś Poznań czy inne takie tam także moze w końcu dopisze mi szczęście po prostu bo mega mi zależy”

25 lipca 2017,21:08 Przeczytaj poźniej
Ładuję newsy