Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO] Estakada katowicka; http://www.pozim.pl/
Ilustracja do artykułu Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO]

Estakada katowicka będzie gotowa zgodnie z planem. Miasto zapewnia, że pełną trasą przejedziemy już w listopadzie tego roku.  

Przebudowa estakady rozpoczęła się już ponad 2 lata temu. Remont był konieczny, ponieważ konstrukcja była na tyle zniszczona, że groziła zawaleniem. Obecnie kierowcy korzystają z niej tylko w połowie, ponieważ cały czas trwają prace na części południowej od strony osiedla Oświecenia.

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie, przebudowa wiaduktów nad ulicami Żegrze i Chartowo zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że już pod koniec listopada kierowcy przejadą w pełni wyremontowaną estakadą. Przypomnijmy, że koszt całej inwestycji wyniesie 160 milionów złotych.

Zobaczcie wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=Qax0idbfT5A

 

Czytaj też: Pociągi z Poznania do Warszawy jadą teraz o godzinę dłużej, a do Konina… w ogóle. Wszystko przez remont, który potrwa 2 lata!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

17 min
Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 - kiedy uczniowie zaczną upragnione wakacje? Sprawdźcie na ESKA.pl

19 min
Życzenia na Dzień Ojca - śmieszne wierszyki dla każdego taty!

Życzenia na Dzień Ojca - śmieszne wierszyki dla każdego taty!

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

28 min
Nowa płyta Taylor Swift 2017: znamy pierwsze szczegóły

Nowa płyta Taylor Swift 2017: znamy pierwsze szczegóły

Czy Taylor Swift już po jednej płycie porzuca pop? Gwiazda nagrywa swój nowy album z rockmanami! Kiedy nastąpi premiera szóstego albumu autorki hitu Blank Space?

32 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy