Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO] Estakada katowicka; http://www.pozim.pl/
Ilustracja do artykułu Kiedy skończą przebudowę estakady katowickiej? Są dobre wiadomości! [WIDEO]

Estakada katowicka będzie gotowa zgodnie z planem. Miasto zapewnia, że pełną trasą przejedziemy już w listopadzie tego roku.  

Przebudowa estakady rozpoczęła się już ponad 2 lata temu. Remont był konieczny, ponieważ konstrukcja była na tyle zniszczona, że groziła zawaleniem. Obecnie kierowcy korzystają z niej tylko w połowie, ponieważ cały czas trwają prace na części południowej od strony osiedla Oświecenia.

Jak informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie, przebudowa wiaduktów nad ulicami Żegrze i Chartowo zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że już pod koniec listopada kierowcy przejadą w pełni wyremontowaną estakadą. Przypomnijmy, że koszt całej inwestycji wyniesie 160 milionów złotych.

Zobaczcie wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=Qax0idbfT5A

 

Czytaj też: Pociągi z Poznania do Warszawy jadą teraz o godzinę dłużej, a do Konina… w ogóle. Wszystko przez remont, który potrwa 2 lata!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

25 lipca 2017, 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

25 lipca 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy