Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia Drogowcy położą nowy asfalt na jezdni.; ZDM Poznań
Ilustracja do artykułu Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

W nocy z 20 na 21 maja jezdnia ul. Jana Pawła II zostanie zwężona do jednego pasa. Wszystko z powodu prac drogowych.

Ul. Jana Pawła II to jeden z najbardziej newralgicznych punktów dla ruchu w Poznaniu. Każdy remont w tym miejscu powoduje spore korki, dlatego najbliższe prace zaplanowano na weekend.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu na odcinku tej ulicy od ul. Baraniaka do ronda Śródka będzie układany nowy asfalt. W związku z tym w nocy z piątku na sobotę (20/21 maja) od godz. 1 jezdnia wschodnia ul. Jana Pawła II zostanie zwężona do jednego pasa. Pojazdy jadące od strony ronda Rataje będą musiały poruszać się skrajnym prawym pasem.

Zgodnie z informacjami wykonawcy, w sobotę w godzinach wieczornych ruch zostanie przełożony na lewy skrajny pas, a w niedzielę do godz. 20:00 ułożona zostanie warstwa ścieralna na prawej stronie jezdni.

Czytaj też:

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Atak terrorystyczny po koncercie Ariany Grande w Manchester Arena 22.05.2017 - to prawdopodobny scenariusz kreślony przez brytyjską policję. Fakty są porażające - 19 ofiar śmiertelnych, blisko 50 rannych - w większości to dzieci i młodzież.  

2 godz. 9 min.
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande w Manchester Arena zakończył się paniką - są ofiary śmiertelne i ranni - informuje brytyjska policja. Co się stało na Dangerous Woman Tour w Wielkiej Brytanii?

3 godz. 54 min.
Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy