Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

Zdjęcie z artykułu: Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia Drogowcy położą nowy asfalt na jezdni.; ZDM Poznań
Ilustracja do artykułu Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

W nocy z 20 na 21 maja jezdnia ul. Jana Pawła II zostanie zwężona do jednego pasa. Wszystko z powodu prac drogowych.

Ul. Jana Pawła II to jeden z najbardziej newralgicznych punktów dla ruchu w Poznaniu. Każdy remont w tym miejscu powoduje spore korki, dlatego najbliższe prace zaplanowano na weekend.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu na odcinku tej ulicy od ul. Baraniaka do ronda Śródka będzie układany nowy asfalt. W związku z tym w nocy z piątku na sobotę (20/21 maja) od godz. 1 jezdnia wschodnia ul. Jana Pawła II zostanie zwężona do jednego pasa. Pojazdy jadące od strony ronda Rataje będą musiały poruszać się skrajnym prawym pasem.

Zgodnie z informacjami wykonawcy, w sobotę w godzinach wieczornych ruch zostanie przełożony na lewy skrajny pas, a w niedzielę do godz. 20:00 ułożona zostanie warstwa ścieralna na prawej stronie jezdni.

Czytaj też:

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 8 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 9 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 25 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 39 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy