Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

Zdjęcie z artykułu: Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy Zmiany mają obowiązywać do 26 maja.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się drugi etap prac torowych na pętli Starołęka. Z tego powodu od 20 maja skrócone będą trasy linii tramwajowych nr 4 i 11.

W związku z wymianą zwrotnic na pętli Starołęka następuje konieczność ograniczenia liczby linii, które tutaj dojeżdżają, dlatego nocy z piątku na sobotę (20-21 maja) zmienią się trasy linii tramwajowych nr 4 i 11. Zamiast do Starołęki będą dojeżdżać tylko do pętli „Stomil”.

Do Starołęki dojeżdżać będą tylko tramwaje linii 12, 13 i 17. Na pętli tramwaje realizować będą odjazdy z peronu nr 1, a w szczególnych przypadkach z peronu 2nr . Z peronu nr 3 odjeżdżać będą tylko tramwaje wyjeżdżające z zajezdni.

Autobusy linii 237 i 247 jadące w kierunku ronda Rataje w dalszym ciągu zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym przy jezdni ul. Starołęckiej przy pawilonach handlowych, a autobusy linii 237 nadal będą dojeżdżać do przystanku linii 58 na pętli przy ul. Książęcej (za torami).

Powyższe zmiany mają obowiązywać do 26 maja.

Czytaj też: Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Atak terrorystyczny po koncercie Ariany Grande w Manchester Arena 22.05.2017 - to prawdopodobny scenariusz kreślony przez brytyjską policję. Fakty są porażające - 19 ofiar śmiertelnych, blisko 50 rannych - w większości to dzieci i młodzież.  

2 godz. 0 min.
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande w Manchester Arena zakończył się paniką - są ofiary śmiertelne i ranni - informuje brytyjska policja. Co się stało na Dangerous Woman Tour w Wielkiej Brytanii?

3 godz. 45 min.
Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy