Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

Zdjęcie z artykułu: Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy Zmiany mają obowiązywać do 26 maja.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się drugi etap prac torowych na pętli Starołęka. Z tego powodu od 20 maja skrócone będą trasy linii tramwajowych nr 4 i 11.

W związku z wymianą zwrotnic na pętli Starołęka następuje konieczność ograniczenia liczby linii, które tutaj dojeżdżają, dlatego nocy z piątku na sobotę (20-21 maja) zmienią się trasy linii tramwajowych nr 4 i 11. Zamiast do Starołęki będą dojeżdżać tylko do pętli „Stomil”.

Do Starołęki dojeżdżać będą tylko tramwaje linii 12, 13 i 17. Na pętli tramwaje realizować będą odjazdy z peronu nr 1, a w szczególnych przypadkach z peronu 2nr . Z peronu nr 3 odjeżdżać będą tylko tramwaje wyjeżdżające z zajezdni.

Autobusy linii 237 i 247 jadące w kierunku ronda Rataje w dalszym ciągu zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym przy jezdni ul. Starołęckiej przy pawilonach handlowych, a autobusy linii 237 nadal będą dojeżdżać do przystanku linii 58 na pętli przy ul. Książęcej (za torami).

Powyższe zmiany mają obowiązywać do 26 maja.

Czytaj też: Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 8 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 9 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 25 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 39 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy