Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

Zdjęcie z artykułu: Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy Zmiany mają obowiązywać do 26 maja.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Rusza drugi etap remontu na Starołęce – tramwaje zmienią trasy

W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się drugi etap prac torowych na pętli Starołęka. Z tego powodu od 20 maja skrócone będą trasy linii tramwajowych nr 4 i 11.

W związku z wymianą zwrotnic na pętli Starołęka następuje konieczność ograniczenia liczby linii, które tutaj dojeżdżają, dlatego nocy z piątku na sobotę (20-21 maja) zmienią się trasy linii tramwajowych nr 4 i 11. Zamiast do Starołęki będą dojeżdżać tylko do pętli „Stomil”.

Do Starołęki dojeżdżać będą tylko tramwaje linii 12, 13 i 17. Na pętli tramwaje realizować będą odjazdy z peronu nr 1, a w szczególnych przypadkach z peronu 2nr . Z peronu nr 3 odjeżdżać będą tylko tramwaje wyjeżdżające z zajezdni.

Autobusy linii 237 i 247 jadące w kierunku ronda Rataje w dalszym ciągu zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym przy jezdni ul. Starołęckiej przy pawilonach handlowych, a autobusy linii 237 nadal będą dojeżdżać do przystanku linii 58 na pętli przy ul. Książęcej (za torami).

Powyższe zmiany mają obowiązywać do 26 maja.

Czytaj też: Prace drogowe na ul. Jana Pawła II – będą utrudnienia

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

1 godz. 30 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

1 godz. 36 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

1 godz. 57 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy