Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Zdjęcie z artykułu: Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania Tramwaje stanęły m.in. na ul. Głogowskiej.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Kilka minut po godz. 7 doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej. Z tego powodu stanęły tramwaje w centrum Poznania, m.in. na rondzie Kaponiera i moście Teatralnym - najważniejszych węzłach komunikacji miejskiej.

Wielu poznaniaków nie mogło dziś rano punktualnie dojechać do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Wszystko z powodu awarii zasilania. Jak poinformowało MPK, doszło do zaniku napięcia w sieci trakcyjnej w centrum Poznania.

Z tego powodu tramwaje stanęły w ścisłym centrum, m.in. na rondzie Kaponiera, moście Teatralnym, ulicach Fredry, Świętym Marcinie, odcinkach Grunwaldzkiej i Głogowskiej. Utrzymany był tylko ruch na odcinkach Junikowo – rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego przez Reymonta i Hetmańską oraz na osi Zamenhofa – Jana Pawła II i Górnym Tarasie Rataj.

Awarię udało się usunąć dopiero kilka minut po godz. 8.

Czytaj też: Przebudowa ronda Rataje może już za rok. Mają stąd kursować autobusy elektryczne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

25 lipca 2017, 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

25 lipca 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy