Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Zdjęcie z artykułu: Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania Tramwaje stanęły m.in. na ul. Głogowskiej.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Kilka minut po godz. 7 doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej. Z tego powodu stanęły tramwaje w centrum Poznania, m.in. na rondzie Kaponiera i moście Teatralnym - najważniejszych węzłach komunikacji miejskiej.

Wielu poznaniaków nie mogło dziś rano punktualnie dojechać do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Wszystko z powodu awarii zasilania. Jak poinformowało MPK, doszło do zaniku napięcia w sieci trakcyjnej w centrum Poznania.

Z tego powodu tramwaje stanęły w ścisłym centrum, m.in. na rondzie Kaponiera, moście Teatralnym, ulicach Fredry, Świętym Marcinie, odcinkach Grunwaldzkiej i Głogowskiej. Utrzymany był tylko ruch na odcinkach Junikowo – rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego przez Reymonta i Hetmańską oraz na osi Zamenhofa – Jana Pawła II i Górnym Tarasie Rataj.

Awarię udało się usunąć dopiero kilka minut po godz. 8.

Czytaj też: Przebudowa ronda Rataje może już za rok. Mają stąd kursować autobusy elektryczne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.

25 marca 2017, 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl

25 marca 2017, 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.

25 marca 2017, 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl

25 marca 2017, 13:31
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy