Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Zdjęcie z artykułu: Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania Tramwaje stanęły m.in. na ul. Głogowskiej.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Kilka minut po godz. 7 doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej. Z tego powodu stanęły tramwaje w centrum Poznania, m.in. na rondzie Kaponiera i moście Teatralnym - najważniejszych węzłach komunikacji miejskiej.

Wielu poznaniaków nie mogło dziś rano punktualnie dojechać do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Wszystko z powodu awarii zasilania. Jak poinformowało MPK, doszło do zaniku napięcia w sieci trakcyjnej w centrum Poznania.

Z tego powodu tramwaje stanęły w ścisłym centrum, m.in. na rondzie Kaponiera, moście Teatralnym, ulicach Fredry, Świętym Marcinie, odcinkach Grunwaldzkiej i Głogowskiej. Utrzymany był tylko ruch na odcinkach Junikowo – rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego przez Reymonta i Hetmańską oraz na osi Zamenhofa – Jana Pawła II i Górnym Tarasie Rataj.

Awarię udało się usunąć dopiero kilka minut po godz. 8.

Czytaj też: Przebudowa ronda Rataje może już za rok. Mają stąd kursować autobusy elektryczne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

13 min
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

41 min
Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy