Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Zdjęcie z artykułu: Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania Tramwaje stanęły m.in. na ul. Głogowskiej.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Stanęły tramwaje w centrum Poznania – wszystko z powodu awarii zasilania

Kilka minut po godz. 7 doszło do awarii zasilania sieci trakcyjnej. Z tego powodu stanęły tramwaje w centrum Poznania, m.in. na rondzie Kaponiera i moście Teatralnym - najważniejszych węzłach komunikacji miejskiej.

Wielu poznaniaków nie mogło dziś rano punktualnie dojechać do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Wszystko z powodu awarii zasilania. Jak poinformowało MPK, doszło do zaniku napięcia w sieci trakcyjnej w centrum Poznania.

Z tego powodu tramwaje stanęły w ścisłym centrum, m.in. na rondzie Kaponiera, moście Teatralnym, ulicach Fredry, Świętym Marcinie, odcinkach Grunwaldzkiej i Głogowskiej. Utrzymany był tylko ruch na odcinkach Junikowo – rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego przez Reymonta i Hetmańską oraz na osi Zamenhofa – Jana Pawła II i Górnym Tarasie Rataj.

Awarię udało się usunąć dopiero kilka minut po godz. 8.

Czytaj też: Przebudowa ronda Rataje może już za rok. Mają stąd kursować autobusy elektryczne

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Druga Szansa 3 - odcinek 3. Piosenki z serialu Druga Szansa

Druga Szansa 3 - odcinek 3. Piosenki z serialu Druga Szansa

Druga Szansa - sezon trzeci wraca do TVN. Każdy odcinek produkcji wypełniony będzie genialną muzyką. Sprawdź, jakie utwory można usłyszeć w nowych odcinkach Drugiej Szansy.

27 lutego 2017, 22:31
Ariana Grande promuje gorące akcje i tolerancję

Ariana Grande promuje gorące akcje i tolerancję

Nowy teledysk Ariany Grande do piosenki Everyday to najgorętszy klip w jej karierze! Do czego gwiazda zachęca w swoim najnowszym video?

27 lutego 2017, 18:46
Eminem wraca na scenę! Da koncert na wielkiej imprezie!

Eminem wraca na scenę! Da koncert na wielkiej imprezie!

Eminem po kilku latach przerwy wraca do wykonywania utworów na żywo! Raper został właśnie jedną z gwiazd wielkiego festiwalu! Gdzie i kiedy wystąpi? Jakie piosenki wykona? Przekonajcie się na ESKA.pl

27 lutego 2017, 16:41
Gwiazdy, z którymi internauci chcieliby pójść do łóżka. Kto na pierwszym miejscu?

Gwiazdy, z którymi internauci chcieliby pójść do łóżka. Kto na pierwszym miejscu?

Z tymi gwiazdami najchętniej chcielibyśmy pójść do łóżka! Którzy celebryci najczęściej pojawiają się w sennych marzeniach internautów? Wyniki interesującej ankiety do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

27 lutego 2017, 16:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy