Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Zdjęcie z artykułu: Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni Od tygodnia w Poznaniu jest dość zimno.; Maxpixel.freegreatpicture.com
Ilustracja do artykułu Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Od tygodnia temperatury w Poznaniu przypominają raczej te z połowy lutego. Sprawdziliśmy dla Was prognozę pogody na najbliższe dni oraz majówkę.

Nagły odwrót wiosny w połowie kwietnia chyba wszystkich zaskoczył. W wielu regionach Polski spadł nawet śnieg. W Poznaniu aż takich anomalii pogodowych nie mieliśmy, ale i tak każdy z niedowierzaniem spogląda co rano na termometr wskazujący, że na zewnątrz jest około zera stopni Celsjusza. W ciągu dnia z kolei temperatura nie przekracza nawet 10 „kresek”.

Kiedy wiosna wróci do Poznania? Serwis Weather.com zapowiada, że do końca tygodnia pogoda w stolicy Wielkopolski specjalnie się nie zmieni. Dopiero od poniedziałku z każdym dniem ma się robić coraz cieplej. We wtorek, 25 kwietnia termometry mają wskazać nawet 15 stopni. Marna to jednak pociecha, bowiem począwszy od najbliższego weekendu, w Poznaniu niemal przez cały przyszły tydzień mają pojawiać się opady deszczu.

Niezbyt optymistycznie wyglądają też prognozy na długi weekend majowy. Od 29 kwietnia do 3 maja termometry mają pokazywać nie więcej niż 16 „kresek”. Opady są zapowiedziane na niedzielę i poniedziałek (30 kwietnia – 1 maja), a 3 maja możliwe są nawet burze.

Trzeba jednak pamiętać, że prognozy na więcej niż trzy dni nie są już tak dokładne. Niestety, w przypadku świat wielkanocnych, sprawdziły się w 100 proc.

Czytaj też: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

 

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 15 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 16 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 32 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 46 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy