Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Zdjęcie z artykułu: Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni Od tygodnia w Poznaniu jest dość zimno.; Maxpixel.freegreatpicture.com
Ilustracja do artykułu Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Od tygodnia temperatury w Poznaniu przypominają raczej te z połowy lutego. Sprawdziliśmy dla Was prognozę pogody na najbliższe dni oraz majówkę.

Nagły odwrót wiosny w połowie kwietnia chyba wszystkich zaskoczył. W wielu regionach Polski spadł nawet śnieg. W Poznaniu aż takich anomalii pogodowych nie mieliśmy, ale i tak każdy z niedowierzaniem spogląda co rano na termometr wskazujący, że na zewnątrz jest około zera stopni Celsjusza. W ciągu dnia z kolei temperatura nie przekracza nawet 10 „kresek”.

Kiedy wiosna wróci do Poznania? Serwis Weather.com zapowiada, że do końca tygodnia pogoda w stolicy Wielkopolski specjalnie się nie zmieni. Dopiero od poniedziałku z każdym dniem ma się robić coraz cieplej. We wtorek, 25 kwietnia termometry mają wskazać nawet 15 stopni. Marna to jednak pociecha, bowiem począwszy od najbliższego weekendu, w Poznaniu niemal przez cały przyszły tydzień mają pojawiać się opady deszczu.

Niezbyt optymistycznie wyglądają też prognozy na długi weekend majowy. Od 29 kwietnia do 3 maja termometry mają pokazywać nie więcej niż 16 „kresek”. Opady są zapowiedziane na niedzielę i poniedziałek (30 kwietnia – 1 maja), a 3 maja możliwe są nawet burze.

Trzeba jednak pamiętać, że prognozy na więcej niż trzy dni nie są już tak dokładne. Niestety, w przypadku świat wielkanocnych, sprawdziły się w 100 proc.

Czytaj też: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

 

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy