Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Zdjęcie z artykułu: Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni Od tygodnia w Poznaniu jest dość zimno.; Maxpixel.freegreatpicture.com
Ilustracja do artykułu Kiedy znowu będzie ciepło w Poznaniu? Prognoza pogody na najbliższe dni

Od tygodnia temperatury w Poznaniu przypominają raczej te z połowy lutego. Sprawdziliśmy dla Was prognozę pogody na najbliższe dni oraz majówkę.

Nagły odwrót wiosny w połowie kwietnia chyba wszystkich zaskoczył. W wielu regionach Polski spadł nawet śnieg. W Poznaniu aż takich anomalii pogodowych nie mieliśmy, ale i tak każdy z niedowierzaniem spogląda co rano na termometr wskazujący, że na zewnątrz jest około zera stopni Celsjusza. W ciągu dnia z kolei temperatura nie przekracza nawet 10 „kresek”.

Kiedy wiosna wróci do Poznania? Serwis Weather.com zapowiada, że do końca tygodnia pogoda w stolicy Wielkopolski specjalnie się nie zmieni. Dopiero od poniedziałku z każdym dniem ma się robić coraz cieplej. We wtorek, 25 kwietnia termometry mają wskazać nawet 15 stopni. Marna to jednak pociecha, bowiem począwszy od najbliższego weekendu, w Poznaniu niemal przez cały przyszły tydzień mają pojawiać się opady deszczu.

Niezbyt optymistycznie wyglądają też prognozy na długi weekend majowy. Od 29 kwietnia do 3 maja termometry mają pokazywać nie więcej niż 16 „kresek”. Opady są zapowiedziane na niedzielę i poniedziałek (30 kwietnia – 1 maja), a 3 maja możliwe są nawet burze.

Trzeba jednak pamiętać, że prognozy na więcej niż trzy dni nie są już tak dokładne. Niestety, w przypadku świat wielkanocnych, sprawdziły się w 100 proc.

Czytaj też: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

 

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

1 godz. 29 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

1 godz. 35 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

1 godz. 56 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy