Kolejny rasistowski atak w Poznaniu! „WYPIE***LAJ Z POLSKI” [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Kolejny rasistowski atak w Poznaniu! „WYPIE***LAJ Z POLSKI” [WIDEO] Rasistowski atak w Poznaniu; FB
Ilustracja do artykułu Kolejny rasistowski atak w Poznaniu! „WYPIE***LAJ Z POLSKI” [WIDEO]

Tym razem do rasistowskiego ataku doszło w tramwaju. Na widok obcokrajowca dwóch mężczyzn zaczęło krzyczeć do niego, że ma „wypie***lać z Polski”. Niejednokrotnie go obrażali. Sprawców tego ataku już szuka policja. Teraz poszukiwani są świadkowie zdarzenia.

Do tego zdarzenia doszło 8 sierpnia około godziny 20.30-21.00, w tramwaju numer 13 jadącym w kierunku Starołęki, na odcinku od Ronda Kaponiera do Wrocławskiej.

- Wracając z pracy napotkałam dwójkę mężczyzn rozkoszujących się piwem w tramwaju i zbyt głośno wyrażających opinię na temat innych osób czy klubów sportowych. Jednak kiedy do tramwaju weszła osoba, która różniła się od "rdzennych Polaków" kolorem skóry zaczęły się karygodne, niedorzeczne krzyki. Były to takie hasła jak "Polska tylko dla Polaków", "Lepiej być nazistą niż pedałem” - relacjonuje autorka nagrania, które pojawiło się na facebookowym profilu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Ostrzegamy, że w nagraniu pojawiają się przekleństwa. Jest ono przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia:

Pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych już złożyli na komisariacie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jednocześnie proszą, by wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia kontaktowały się z nimi lub bezpośrednio z policją.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy