Noworodek zaczął się dusić – zobaczcie akcję policjantów z Poznania [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Noworodek zaczął się dusić – zobaczcie akcję policjantów z Poznania [WIDEO] Zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana w radiowozie.; KWP w Poznaniu
Ilustracja do artykułu Noworodek zaczął się dusić – zobaczcie akcję policjantów z Poznania [WIDEO]

Patrol drogówki został zaczepiony na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Krzywoustego przez zdenerwowanego ojca, którego kilkudniowe dziecko zaczęło się dusić. Policjanci natychmiast włączyli syrenę na radiowozie i pomogli w szybkim przewiezieniu malucha do szpitala. Zdarzenie zarejestrowała kamera w ich radiowozie.

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałek, 13 marca około godz. 17 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, a Krzywoustego w Poznaniu.

- Do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – sierż. Patryka Wiśniewskiego oraz post. Moniki Mrówczyńskiej, których przeprowadzali kontrolę drogową, podjechał mężczyzna. Zdenerwowany poprosił funkcjonariuszy o pilną pomoc w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala gdyż jego kilkudniowe dziecko, które przewoził, zaczęło się dusić – relacjonuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Funkcjonariusze bez chwili wahania włączyli syrenę w swoim radiowozie i pilotowali kierowcę w drodze do szpitala przy ul. Szwajcarskiej. Dzięki temu już po kilku minutach noworodek znalazł się pod fachową opieka lekarzy i niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

Zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana w radiowozie - zobaczcie nagranie wraz z komentarzem reportera Radia ESKA Dominika Rutkowskiego:

To nie pierwsza tego typu interwencja policjantów w Poznaniu. W połowie lutego policjanci z Trzemeszna, którzy akurat przebywali w stolicy Wielkopolski, pomogli w szybkim dotarciu do szpitala rodzącej kobiety. Więcej w artykule: Policjanci na sygnale konwojowali rodzącą kobietę do szpitala w Poznaniu.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

25 lipca 2017, 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

25 lipca 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy