Pożar na Mylnej – cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO + WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Pożar na Mylnej – cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO + WIDEO] W pożarze zostały ranne cztery osoby.; Krystian Horemski
Ilustracja do artykułu Pożar na Mylnej – cztery osoby trafiły do szpitala [FOTO + WIDEO]

W nocy z niedzieli na poniedziałek wybuchł pożar w budynku znajdującym się pomiędzy ulicami Mylna i Mączna na Jeżycach. Cztery osoby z poparzeniami i objawami podtrucia dymem odwieziono do szpitala.

Ogień zauważono około godz. 3:30 w mieszkaniu znajdującym się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego znajdującego się pomiędzy ulicami Mylną a Mączną w Poznaniu. Na miejsce wysłano 7 zastępów straży pożarnej.

- Z budynku ewakuowano 43 osoby. Cztery z objawami podtrucia dymem i poparzeniami odwieziono do szpitala, ale życiu żadnej z rannych osób nie zagraża niebezpieczeństwo – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Michał Kucierski, rzecznik prasowy poznańskiej straży pożarnej.

Mieszkanie, w którym wybuchł pożar, spłonęło całkowicie. Budynek na razie jest wyłączony z użytkowania – dopiero po oględzinach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zapadnie decyzja, czy mieszkańcy będą mogli wrócić do swoich mieszkań.

Zobaczcie wideo z akcji gaśniczej autorstwa Krystiana Horemskiego – bardzo dziękujemy za nadesłany film:

 

Czytaj też: Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 7 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 8 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 24 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 38 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy