Poznań: To oni mieli zdemolować kawiarnię w centrum miasta!

Zdjęcie z artykułu: Poznań: To oni mieli zdemolować kawiarnię w centrum miasta! Ci mężczyźni mieli w marcu zdemolować kawiarnię; fot.materiały poznańskiej policji
Ilustracja do artykułu Poznań: To oni mieli zdemolować kawiarnię w centrum miasta!

Poznańska policja poszukuje mężczyzn, którzy mieli zdemolować klubokawiarnię "Zemstę" przy ulicy Fredry. Do ataku doszło w marcu tego roku. Rozpoznajesz któregoś z nich?  

Policjanci z Poznania prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia wyposażenia lokalu „Zemsta” przy ul. Fredry w Poznaniu. Do zdarzenia doszło 16 marca br. Kamery monitoringu zarejestrowały grupę osób, która zgromadziła się przez lokalem. Policjanci wytypowali  kilka osób, które mogły mieć bezpośredni związek z uszkodzeniem mienia. Osoby, które rozpoznają prezentowane wizerunki prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 61 84 12411 i 997 czynnymi całą dobę.

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy