Skorzęcin: Na jeziorze przewróciła się łódź! Strażacy poszukują osób, które były w środku!

Zdjęcie z artykułu: Skorzęcin: Na jeziorze przewróciła się łódź! Strażacy poszukują osób, które były w środku! Straż pożarna /zdjęcie z archiwum; ESKA INFO Łódź
Ilustracja do artykułu Skorzęcin: Na jeziorze przewróciła się łódź! Strażacy poszukują osób, które były w środku!

Na jeziorze miała przewrócić się łódź, w której było 6 osób. Na miejscu pracują strażacy. Do akcji włączyła się również specjalna grupa wodno-nurkowa.

Strażacy odbierają coraz więcej telefonów od mieszkańców, którzy potrzebują pomocy po gwałtownej burzy, która przeszła nad Wielkopolską. Najpoważniejsze zdarzenie miało jednak miejsce w Skorzęcinie. Z informacji dziennikarzy portalu epoznan.pl wynika, że o godzinie 20:30 nad Skorzęcinem rozpętała się gwałtowna burza. Przed jej nadejściem nie wrócił wypożyczony rower wodny. Prawdopodobnie się przewrócił.

Dyżurny wielkopolskich strażaków potwierdził, że na miejscu prowadzona jest akcja poszukiwawcza osób, które mogły wypaść z łodzi. Jest jednak za wcześnie, by mówić o szczegółach. Z kolei portal gniezno112.pl donosi, że łodzią mogło podróżować aż 6 osób.

Akcja ratunkowa trwa. O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.


AKTUALIZACJA: Zakończono poszukiwania na jeziorze w Skorzęcinie. Okazało się, że był to fałszywy alarm. Osoba zgłaszająca po prostu się pomyliła. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy