Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta Wypadku nie przeżyła 21-letnia kobieta.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta

W nocy z soboty na niedzielę w Poznaniu doszło do wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Hlonda i Zawad kierowca uderzył w betonowy słup. Wypadku nie przeżyła jadąca z nim 21-letnia pasażerka.

Niestety, święta wielkanocne w Poznaniu zaczęły się od tragedii. W nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ulic Hlonda i Zawady doszło do wypadku.

- 26-letni kierowca forda focusa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy słup. W wypadku zginęła jadąca z nim 21-letnia pasażerka – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Do szpitala trafił też kierowca oraz dwie kolejne osoby, które znajdowały się w samochodzie.

Czytaj też: Mieszkańcom os. Lecha przeszkadza namiot nad boiskiem szkolnym. Ktoś go pociął [ZDJĘCIA +WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy