Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta

Zdjęcie z artykułu: Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta Wypadku nie przeżyła 21-letnia kobieta.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Hlonda i Zawad – zginęła 21-letnia kobieta

W nocy z soboty na niedzielę w Poznaniu doszło do wypadku. Na skrzyżowaniu ulic Hlonda i Zawad kierowca uderzył w betonowy słup. Wypadku nie przeżyła jadąca z nim 21-letnia pasażerka.

Niestety, święta wielkanocne w Poznaniu zaczęły się od tragedii. W nocy z soboty na niedzielę na skrzyżowaniu ulic Hlonda i Zawady doszło do wypadku.

- 26-letni kierowca forda focusa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy słup. W wypadku zginęła jadąca z nim 21-letnia pasażerka – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Do szpitala trafił też kierowca oraz dwie kolejne osoby, które znajdowały się w samochodzie.

Czytaj też: Mieszkańcom os. Lecha przeszkadza namiot nad boiskiem szkolnym. Ktoś go pociął [ZDJĘCIA +WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 11 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 12 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 28 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 42 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy