Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun!

Zdjęcie z artykułu: Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun! Termy Maltańskie; fot. Wikimedia
Ilustracja do artykułu Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun!

Władze Term Maltańskich wydały oświadczenie. Sprawą już zajmuje się prokuratura, która sprawdzi między innymi, czy ratownicy obecni na terenie obiektu postępowali zgodnie z procedurami.

Do naszej redakcji dotarła informacja, że w niedzielę około godziny 23:00 w jednym z basenów zmarł mężczyzna. Dyrekcja Term Maltańskich wydała oświadczenie, w którym przyznaje, że takie zdarzenie miało miejsce.

„Klient korzystający początkowo przez około dwóch godzin z saun udał się do niecki z masażami wodą geotermalną, gdzie nastąpił jego zgon. Z udzielonych na miejscu przez członka rodziny informacji wynika, że miał poważne problemy z układem krążenia. Ustalenie przyczyn zdarzenia, jego przebieg oraz zachowanie służb ratowniczych będzie przedmiotem prowadzonego przez prokuraturę postępowania. Na terenie obiektu usługi ratownictwa wodnego świadczone są na podstawie zawartej umowy przez zewnętrzną firmę ratowniczą” - pisze w oświadczeniu dyrektor Term Maltańskich, Jerzy Krężlewski.

Póki co nie ma więcej informacji na ten temat. Władze aquaparku zapewniają, że odpowiedzą na wszystkie pytania dziennikarzy po ustaleniu przez prokuraturę ostatecznych przyczyn zdarzenia.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 16 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 17 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 33 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 47 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy