Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

Zdjęcie z artykułu: Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO] W wypadku zostały ranne trzy osoby.; Patrycja Sturomska
Ilustracja do artykułu Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

14 maja w Jasinie niedaleko Poznania doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Winnym okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. Po wydostaniu go z auta okazało się, że był w samej bieliźnie. Policja podejrzewa, że był pod wpływem środków psychoaktywnych.  

Do wypadku doszło w niedzielę, 14 maja przed godz. 8 na drodze krajowej nr 92 w Jasinie koło Swarzędza - kilka kilometrów od Poznania – skoda zderzyła się czołowo z oplem. Sprawcą wypadku okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. W wypadku oprócz niego ranne zostały również dwie kobiety jadące oplem – jak informuje Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, były to pielęgniarki wracające z dyżuru do domu.

Jak się okazało, kierowca skody nie miał prawa jazdy. Nie to jednak było najdziwniejsze, jeśli chodzi o możliwe przyczyny jego nieprawidłowego poruszania się po drodze.

- Kierowca skody był w samej bieliźnie. Po wypadku nieprzytomny trafił do szpitala. Są poważne podejrzenia co do jego stanu świadomości, stąd pobrano mu krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych – wyjaśnia Borowiak.

Dziękujemy za nadesłanie zdjęcia przez panią Patrycję Sturomską.

Czytaj też: Samochód Google Street View znów będzie robił zdjęcia na poznańskich ulicach

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 8 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 9 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 25 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 39 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy