Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

Zdjęcie z artykułu: Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO] W wypadku zostały ranne trzy osoby.; Patrycja Sturomska
Ilustracja do artykułu Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

14 maja w Jasinie niedaleko Poznania doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Winnym okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. Po wydostaniu go z auta okazało się, że był w samej bieliźnie. Policja podejrzewa, że był pod wpływem środków psychoaktywnych.  

Do wypadku doszło w niedzielę, 14 maja przed godz. 8 na drodze krajowej nr 92 w Jasinie koło Swarzędza - kilka kilometrów od Poznania – skoda zderzyła się czołowo z oplem. Sprawcą wypadku okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. W wypadku oprócz niego ranne zostały również dwie kobiety jadące oplem – jak informuje Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, były to pielęgniarki wracające z dyżuru do domu.

Jak się okazało, kierowca skody nie miał prawa jazdy. Nie to jednak było najdziwniejsze, jeśli chodzi o możliwe przyczyny jego nieprawidłowego poruszania się po drodze.

- Kierowca skody był w samej bieliźnie. Po wypadku nieprzytomny trafił do szpitala. Są poważne podejrzenia co do jego stanu świadomości, stąd pobrano mu krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych – wyjaśnia Borowiak.

Dziękujemy za nadesłanie zdjęcia przez panią Patrycję Sturomską.

Czytaj też: Samochód Google Street View znów będzie robił zdjęcia na poznańskich ulicach

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Atak terrorystyczny po koncercie Ariany Grande w Manchester Arena 22.05.2017 - to prawdopodobny scenariusz kreślony przez brytyjską policję. Fakty są porażające - 19 ofiar śmiertelnych, blisko 50 rannych - w większości to dzieci i młodzież.  

2 godz. 10 min.
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande w Manchester Arena zakończył się paniką - są ofiary śmiertelne i ranni - informuje brytyjska policja. Co się stało na Dangerous Woman Tour w Wielkiej Brytanii?

3 godz. 55 min.
Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy