Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

Zdjęcie z artykułu: Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO] W wypadku zostały ranne trzy osoby.; Patrycja Sturomska
Ilustracja do artykułu Trzy osoby ranne w wypadku w Jasinie. Sprawca jechał w samej bieliźnie [FOTO]

14 maja w Jasinie niedaleko Poznania doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Winnym okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. Po wydostaniu go z auta okazało się, że był w samej bieliźnie. Policja podejrzewa, że był pod wpływem środków psychoaktywnych.  

Do wypadku doszło w niedzielę, 14 maja przed godz. 8 na drodze krajowej nr 92 w Jasinie koło Swarzędza - kilka kilometrów od Poznania – skoda zderzyła się czołowo z oplem. Sprawcą wypadku okazał się kierowca skody, który jechał pod prąd. W wypadku oprócz niego ranne zostały również dwie kobiety jadące oplem – jak informuje Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, były to pielęgniarki wracające z dyżuru do domu.

Jak się okazało, kierowca skody nie miał prawa jazdy. Nie to jednak było najdziwniejsze, jeśli chodzi o możliwe przyczyny jego nieprawidłowego poruszania się po drodze.

- Kierowca skody był w samej bieliźnie. Po wypadku nieprzytomny trafił do szpitala. Są poważne podejrzenia co do jego stanu świadomości, stąd pobrano mu krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych – wyjaśnia Borowiak.

Dziękujemy za nadesłanie zdjęcia przez panią Patrycję Sturomską.

Czytaj też: Samochód Google Street View znów będzie robił zdjęcia na poznańskich ulicach

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.

1 godz. 31 min.
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

1 godz. 37 min.
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl

1 godz. 58 min.
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 

22 czerwca 2017, 19:00
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy