Ukradł kobiecie telefon w centrum handlowym. Kto rozpoznaje złodzieja ze zdjęcia?

Zdjęcie z artykułu: Ukradł kobiecie telefon w centrum handlowym. Kto rozpoznaje złodzieja ze zdjęcia? Poszukiwanego mężczyznę zarejestrowała kamera monitoringu.; KMP w Poznaniu
Ilustracja do artykułu Ukradł kobiecie telefon w centrum handlowym. Kto rozpoznaje złodzieja ze zdjęcia?

Poznańska policja opublikowała zdjęcia z monitoringu mężczyzny, który w centrum handlowym Avenida ukradł telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło 18 marca około godz. 12 w centrum handlowym Avenida przy ul. Matyi w Poznaniu. Wtedy to poszukiwany obecnie mężczyzna ukradł telefon komórkowy należący do jednej z kobiet.

Poznańska policja właśnie zdecydowała się upublicznić zdjęcia z monitoringu, na którym widać sprawcę.

- Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu, prosimy o kontakt z policjantami z Wildy, osobiście przy Chłapowskiego 12 lub pod całodobowym nr telefonu 61 84 125 11/12 lub numerem alarmowym 997 – apeluje Patrycja Banaszak z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - Zapewniamy anonimowość – dodaje.

Czytaj też: Ukradł rowery z centrum handlowego w Poznaniu. Kto rozpoznaje złodzieja [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 13 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 14 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 30 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 44 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy