Morderstwo w Złotnikach - zwłoki znaleziono w studni. To syn zabił matkę? [ZDJĘCIA]

Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach 4 Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach
Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach / JRG nr 5 w Poznaniu
Ilustracja do artykułu: Morderstwo w Złotnikach - zwłoki znaleziono w studni. To syn zabił matkę? [ZDJĘCIA]

W poniedziałek w miejscowości Złotniki koło Poznania na terenie jednej z posesji znaleziono zwłoki. Ciało 60-letniej kobiety znajdowało się w studni. Prokuratura zakwalifikowała zdarzenie jako morderstwo. W sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji to syn zamordowanej.

W poniedziałek na terenie posesji w Złotnikach, miejscowości w podpoznańskiej gminie Suchy Las, znaleziono zwłoki 60-letniej kobiety. Ciało znajdowało w studni i do jego wydobycia wezwano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego. W sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyznę, który według informacji stacji RMF FM jest synem zamordowanej.

Policja na razie tego nie potwierdza, ujawniając niewiele szczegółów dotyczących okoliczności zdarzenia.

- Mogę potwierdzić jedynie, że w dniu dzisiejszym w Złotnikach znaleziono zwłoki 60-letniej kobiety i zatrzymano 35-letniego mężczyznę – mówi w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Piotr Garstka z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Na miejscu cały czas pracują policjanci i prokuratorzy, dlatego za wcześnie, abyśmy mogli potwierdzić, że doszło do morderstwa. Więcej informacji zapewne poda we wtorek prokuratura prowadząca śledztwa – dodaje.

AKTUALIZACJA z 22 marca:  Prokuratura ujawniła szczegóły sprawy - czytaj więcej w artykule Morderstwo w Złotnikach – prokuratura ujawnia szczegóły zbrodni.

Zdjęcia z akcji wydobycia zwłok ze studni znajdują się w powyższej galerii.

Czytaj też: Wypadek na Garbarach – zsyp budowlany spadł na kobietę idącą chodnikiem [ZDJĘCIA + WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 4 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 5 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 21 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 35 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy