Morderstwo w Złotnikach - zwłoki znaleziono w studni. To syn zabił matkę? [ZDJĘCIA]

Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach 4 Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach
Zwłoki kobiety w studni z Złotnikach / JRG nr 5 w Poznaniu
Ilustracja do artykułu: Morderstwo w Złotnikach - zwłoki znaleziono w studni. To syn zabił matkę? [ZDJĘCIA]

W poniedziałek w miejscowości Złotniki koło Poznania na terenie jednej z posesji znaleziono zwłoki. Ciało 60-letniej kobiety znajdowało się w studni. Prokuratura zakwalifikowała zdarzenie jako morderstwo. W sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji to syn zamordowanej.

W poniedziałek na terenie posesji w Złotnikach, miejscowości w podpoznańskiej gminie Suchy Las, znaleziono zwłoki 60-letniej kobiety. Ciało znajdowało w studni i do jego wydobycia wezwano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego. W sprawie zatrzymano 35-letniego mężczyznę, który według informacji stacji RMF FM jest synem zamordowanej.

Policja na razie tego nie potwierdza, ujawniając niewiele szczegółów dotyczących okoliczności zdarzenia.

- Mogę potwierdzić jedynie, że w dniu dzisiejszym w Złotnikach znaleziono zwłoki 60-letniej kobiety i zatrzymano 35-letniego mężczyznę – mówi w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Piotr Garstka z zespołu prasowego wielkopolskiej policji. – Na miejscu cały czas pracują policjanci i prokuratorzy, dlatego za wcześnie, abyśmy mogli potwierdzić, że doszło do morderstwa. Więcej informacji zapewne poda we wtorek prokuratura prowadząca śledztwa – dodaje.

AKTUALIZACJA z 22 marca:  Prokuratura ujawniła szczegóły sprawy - czytaj więcej w artykule Morderstwo w Złotnikach – prokuratura ujawnia szczegóły zbrodni.

Zdjęcia z akcji wydobycia zwłok ze studni znajdują się w powyższej galerii.

Czytaj też: Wypadek na Garbarach – zsyp budowlany spadł na kobietę idącą chodnikiem [ZDJĘCIA + WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy