Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych

Zdjęcie z artykułu: Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych W wypadku zostało rannych 5 osób.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych

We wtorek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i mostu Teatralnego tramwaj linii nr 4 zderzył się z samochodem. W wypadku zostało rannych pięć osób – w tym motornicza oraz pasażer, który rozbił ręką szybę, aby ją uwolnić z kabiny.

Do wypadku doszło we wtorek, 16 maja około godz. 22. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem linii nr 4. W wyniku zderzenia doszło do wykolejenia bimby i wstrzymania ruchu tramwajowego. Rannych zostało pięć osób – trzy jadące samochodem oraz dwie, które znajdowały się w tramwaju.

- Dwie ranne osoby z samochodu osobowego zawieziono do szpitala HCP, a trzecia osoba została opatrzona na miejscu przez lekarza pogotowia. W tramwaju ranne zostały pasażer i pani prowadząca tramwaj. Pasażer doznał urazu ręki podczas rozbijania szyby w kabinie, aby uwolnić z niej motorniczą – informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Poznania.

Okoliczności wypadku bada policja.

Czytaj też: Wypadek tira i autobusu w Komornikach – dwie osoby zostały ranne [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Zamach na koncercie Ariany Grande: 19 osób nie żyje, 50 rannych

Atak terrorystyczny po koncercie Ariany Grande w Manchester Arena 22.05.2017 - to prawdopodobny scenariusz kreślony przez brytyjską policję. Fakty są porażające - 19 ofiar śmiertelnych, blisko 50 rannych - w większości to dzieci i młodzież.  

2 godz. 10 min.
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande w Manchester Arena zakończył się paniką - są ofiary śmiertelne i ranni - informuje brytyjska policja. Co się stało na Dangerous Woman Tour w Wielkiej Brytanii?

3 godz. 55 min.
Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna - Bumerang: nowy singiel wokalistki

Ewa Farna powraca z nową piosenką! Znamy już szczegóły dotyczące najnowszego singla wokalistki.

22 maja 2017, 17:32
To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

To ona miała być gwiazdą Eurowizji 2017. Lepiej niż Justin Timberlake?

Gwiazda światowego formatu miała być gościem specjalnym Eurowizji 2017. O kim mowa?

22 maja 2017, 17:14
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy