Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych

Zdjęcie z artykułu: Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych W wypadku zostało rannych 5 osób.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Wieczorny wypadek tramwaju w centrum Poznania – pięć osób zostało rannych

We wtorek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Roosevelta i mostu Teatralnego tramwaj linii nr 4 zderzył się z samochodem. W wypadku zostało rannych pięć osób – w tym motornicza oraz pasażer, który rozbił ręką szybę, aby ją uwolnić z kabiny.

Do wypadku doszło we wtorek, 16 maja około godz. 22. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem linii nr 4. W wyniku zderzenia doszło do wykolejenia bimby i wstrzymania ruchu tramwajowego. Rannych zostało pięć osób – trzy jadące samochodem oraz dwie, które znajdowały się w tramwaju.

- Dwie ranne osoby z samochodu osobowego zawieziono do szpitala HCP, a trzecia osoba została opatrzona na miejscu przez lekarza pogotowia. W tramwaju ranne zostały pasażer i pani prowadząca tramwaj. Pasażer doznał urazu ręki podczas rozbijania szyby w kabinie, aby uwolnić z niej motorniczą – informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Poznania.

Okoliczności wypadku bada policja.

Czytaj też: Wypadek tira i autobusu w Komornikach – dwie osoby zostały ranne [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 8 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 9 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 25 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 39 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy