Winogrady: Wjechał w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia! Nagrały to kamery! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Winogrady: Wjechał w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia! Nagrały to kamery! [WIDEO] Kierowca wjechał w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia; Monitoring
Ilustracja do artykułu Winogrady: Wjechał w zaparkowane auto i uciekł z miejsca zdarzenia! Nagrały to kamery! [WIDEO]

„Tak bezczelnego zachowania nie widzieliśmy dawno” - mówią właściciele samochodu, w który wjechał inny pojazd. Jego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście całe zajście nagrały kamery. To wideo może pomóc w ustaleniu sprawcy.

- Poszukujemy sprawcy wypadku, który w dniu 5 sierpnia 2017 roku, o godz. 21:39 przy ul. Michałowskiej 2 wjechał najprawdopodobniej pojazdem marki MAZDA 323 w zaparkowaną Toyotę Celicę, poważnie ją uszkadzając. Ktokolwiek coś wie na temat i może pomoc w ustaleniu sprawcy, bardzo proszony jest o kontakt. Sprawa zgłoszona jest na policji, ale nam zależy na szybkim odnalezieniu sprawcy - apelują właściciele uszkodzonego pojazdu.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery osiedlowego monitoringu. Zobaczcie:

Sprawą już zajmują się policjanci z Jeżyc. Jeżeli rozpoznajecie auto, które wjechało w zaparkowany samochód, możecie się zgłosić na komendę przy Kochanowskiego lub zadzwonić pod całodobowy numer alarmowy 997.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy