Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników Do wypadku doszło na terenie MTP.; Radomil/Wikimedia Commons
Ilustracja do artykułu Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Podczas montażu stoisk na Międzynarodowych Targach Poznańskich jedna ze ścian przewróciła się na pracujące tu osoby. Jedna z nich została ranna.

Jak właściwie w każdy weekend, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się szereg imprez targowych. Przed ich rozpoczęciem wszystkie stoiska są montowane przez specjalnie wynajęte do tego celu firmy. W sobotę i niedzielę na MTP odbędą się targi kosmetyczne BeautyVISION oraz Forum Fryzjerskie Look - więcej o tych imprezach w artykule Targi BeautyVISION i forum Look w Poznaniu - zobacz najnowsze trendy w pielęgnacji urody.

W piątek, 21 kwietnia przed godz. 14:30 właśnie podczas montażu jednego ze stoisk doszło do wypadku.

- Konstrukcja jednego ze stoik przewróciła, przygniatając znajdujące się obok osoby. Wszystkie udało się wydostać jeszcze przed przybyciem na miejsce służb ratowniczych, ale jedna z nich wymagała odwiezienia do szpitala – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Michał Kucierski, rzecznik prasowy poznańskiej straży pożarnej.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności wypadku.

Czytaj też: Terrorysta w autobusie albo tramwaju? Pracownicy MPK będą wiedzieć, co robić [NOWA TV 24 GODZINY WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy