Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników Do wypadku doszło na terenie MTP.; Radomil/Wikimedia Commons
Ilustracja do artykułu Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Podczas montażu stoisk na Międzynarodowych Targach Poznańskich jedna ze ścian przewróciła się na pracujące tu osoby. Jedna z nich została ranna.

Jak właściwie w każdy weekend, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się szereg imprez targowych. Przed ich rozpoczęciem wszystkie stoiska są montowane przez specjalnie wynajęte do tego celu firmy. W sobotę i niedzielę na MTP odbędą się targi kosmetyczne BeautyVISION oraz Forum Fryzjerskie Look - więcej o tych imprezach w artykule Targi BeautyVISION i forum Look w Poznaniu - zobacz najnowsze trendy w pielęgnacji urody.

W piątek, 21 kwietnia przed godz. 14:30 właśnie podczas montażu jednego ze stoisk doszło do wypadku.

- Konstrukcja jednego ze stoik przewróciła, przygniatając znajdujące się obok osoby. Wszystkie udało się wydostać jeszcze przed przybyciem na miejsce służb ratowniczych, ale jedna z nich wymagała odwiezienia do szpitala – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Michał Kucierski, rzecznik prasowy poznańskiej straży pożarnej.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności wypadku.

Czytaj też: Terrorysta w autobusie albo tramwaju? Pracownicy MPK będą wiedzieć, co robić [NOWA TV 24 GODZINY WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy