Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Zdjęcie z artykułu: Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników Do wypadku doszło na terenie MTP.; Radomil/Wikimedia Commons
Ilustracja do artykułu Wypadek na targach w Poznaniu – ściana stoiska przewróciła się, przygniatając pracowników

Podczas montażu stoisk na Międzynarodowych Targach Poznańskich jedna ze ścian przewróciła się na pracujące tu osoby. Jedna z nich została ranna.

Jak właściwie w każdy weekend, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się szereg imprez targowych. Przed ich rozpoczęciem wszystkie stoiska są montowane przez specjalnie wynajęte do tego celu firmy. W sobotę i niedzielę na MTP odbędą się targi kosmetyczne BeautyVISION oraz Forum Fryzjerskie Look - więcej o tych imprezach w artykule Targi BeautyVISION i forum Look w Poznaniu - zobacz najnowsze trendy w pielęgnacji urody.

W piątek, 21 kwietnia przed godz. 14:30 właśnie podczas montażu jednego ze stoisk doszło do wypadku.

- Konstrukcja jednego ze stoik przewróciła, przygniatając znajdujące się obok osoby. Wszystkie udało się wydostać jeszcze przed przybyciem na miejsce służb ratowniczych, ale jedna z nich wymagała odwiezienia do szpitala – wyjaśnia w rozmowie z portalem ESKA INFO Poznań Michał Kucierski, rzecznik prasowy poznańskiej straży pożarnej.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności wypadku.

Czytaj też: Terrorysta w autobusie albo tramwaju? Pracownicy MPK będą wiedzieć, co robić [NOWA TV 24 GODZINY WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 2 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 3 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 19 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 33 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy