Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział? Tak wygląda zaginiona Danuta Kroczak.; KMP w Poznaniu
Ilustracja do artykułu Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

60-letnia Danuta Kroczak wyszła z domu 15 lutego i od tamtej pory nie można się z nią skontaktować. Rodzina i policja proszą o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Danuta Kroczak mieszka na os. Orła Białego w Poznaniu. W środę, 15 lutego wyszła z domu około godz. 9 i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nią dzieje. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Poznańska policja opublikowała komunikat o poszukiwaniu kobiety wraz z jej zdjęciami i rysopisem.

Danuta Kroczak ma 60 lat, ok. 160 cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemnego. Kobieta nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę skórzaną koloru ciemny brąz z kołnierzem futerkowym, spodnie i buty koloru czarnego. Miała przy sobie też skórzaną torebkę koloru czarnego.

- Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – apeluje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Można dzwonić pod całodobowy numer telefonu 61 84 123 11/12 lub numer alarmowy 997.

Czytaj też: Policjanci na sygnale konwojowali rodzącą kobietę do szpitala w Poznaniu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Druga Szansa 3 - odcinek 3. Piosenki z serialu Druga Szansa

Druga Szansa 3 - odcinek 3. Piosenki z serialu Druga Szansa

Druga Szansa - sezon trzeci wraca do TVN. Każdy odcinek produkcji wypełniony będzie genialną muzyką. Sprawdź, jakie utwory można usłyszeć w nowych odcinkach Drugiej Szansy.

27 lutego 2017, 22:31
Ariana Grande promuje gorące akcje i tolerancję

Ariana Grande promuje gorące akcje i tolerancję

Nowy teledysk Ariany Grande do piosenki Everyday to najgorętszy klip w jej karierze! Do czego gwiazda zachęca w swoim najnowszym video?

27 lutego 2017, 18:46
Eminem wraca na scenę! Da koncert na wielkiej imprezie!

Eminem wraca na scenę! Da koncert na wielkiej imprezie!

Eminem po kilku latach przerwy wraca do wykonywania utworów na żywo! Raper został właśnie jedną z gwiazd wielkiego festiwalu! Gdzie i kiedy wystąpi? Jakie piosenki wykona? Przekonajcie się na ESKA.pl

27 lutego 2017, 16:41
Gwiazdy, z którymi internauci chcieliby pójść do łóżka. Kto na pierwszym miejscu?

Gwiazdy, z którymi internauci chcieliby pójść do łóżka. Kto na pierwszym miejscu?

Z tymi gwiazdami najchętniej chcielibyśmy pójść do łóżka! Którzy celebryci najczęściej pojawiają się w sennych marzeniach internautów? Wyniki interesującej ankiety do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

27 lutego 2017, 16:40
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy