Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział? Tak wygląda zaginiona Danuta Kroczak.; KMP w Poznaniu
Ilustracja do artykułu Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

60-letnia Danuta Kroczak wyszła z domu 15 lutego i od tamtej pory nie można się z nią skontaktować. Rodzina i policja proszą o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Danuta Kroczak mieszka na os. Orła Białego w Poznaniu. W środę, 15 lutego wyszła z domu około godz. 9 i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nią dzieje. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Poznańska policja opublikowała komunikat o poszukiwaniu kobiety wraz z jej zdjęciami i rysopisem.

Danuta Kroczak ma 60 lat, ok. 160 cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemnego. Kobieta nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę skórzaną koloru ciemny brąz z kołnierzem futerkowym, spodnie i buty koloru czarnego. Miała przy sobie też skórzaną torebkę koloru czarnego.

- Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – apeluje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Można dzwonić pod całodobowy numer telefonu 61 84 123 11/12 lub numer alarmowy 997.

Czytaj też: Policjanci na sygnale konwojowali rodzącą kobietę do szpitala w Poznaniu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy