Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

Zdjęcie z artykułu: Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział? Tak wygląda zaginiona Danuta Kroczak.; KMP w Poznaniu
Ilustracja do artykułu Zaginęła Danuta Kroczak z Poznania. Kto ją widział?

60-letnia Danuta Kroczak wyszła z domu 15 lutego i od tamtej pory nie można się z nią skontaktować. Rodzina i policja proszą o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Danuta Kroczak mieszka na os. Orła Białego w Poznaniu. W środę, 15 lutego wyszła z domu około godz. 9 i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nią dzieje. Nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Poznańska policja opublikowała komunikat o poszukiwaniu kobiety wraz z jej zdjęciami i rysopisem.

Danuta Kroczak ma 60 lat, ok. 160 cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemnego. Kobieta nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę skórzaną koloru ciemny brąz z kołnierzem futerkowym, spodnie i buty koloru czarnego. Miała przy sobie też skórzaną torebkę koloru czarnego.

- Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto – apeluje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Można dzwonić pod całodobowy numer telefonu 61 84 123 11/12 lub numer alarmowy 997.

Czytaj też: Policjanci na sygnale konwojowali rodzącą kobietę do szpitala w Poznaniu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy