Eska Summer City 2017: Ekipa wybrała się na zlot kabrioletów w Gnieźnie! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Eska Summer City 2017: Ekipa wybrała się na zlot kabrioletów w Gnieźnie! [WIDEO] Ekipa Eska Summer Cty na zlocie kabrioletów w Gnieźnie; ESC
Ilustracja do artykułu Eska Summer City 2017: Ekipa wybrała się na zlot kabrioletów w Gnieźnie! [WIDEO]

Ekipa Eska Summer City nie zwalnia tempa i cały czas jest tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. To właśnie dlatego wybraliśmy się do Gniezna. Odbył się tam bowiem II Międzynarodowy Zlot Kabrioletów. Zobaczcie naszą relację.

Zlot kabrioletów odbył się na Stadionie Miejskim „Mieszko” w Gnieźnie po raz drugi. W tym roku można było podziwiać tam ponad 300 samochodów z całej Europy. Były nowe, piękne i drogie auta, ale też amerykańskie klasyki gatunków. Dwudniowa impreza była utrzymana w formie rodzinnego pikniku. W sobotę wieczorem na scenie wystąpił zespół Blue Cafe, a w niedziele można było zobaczyć malowanie masek kabrioletów, składanie samochodu czy wziąć udział w wielkiej paradzie ulicami Gniezna.

W pierwszej stolicy Polski pojawiła się również ekipa Eska Summer City, która skutecznie podgrzewała atmosferę i rozdawała odwiedzającym gadżety od Eski i Mentosa. Zobaczcie, co działo się na Stadionie Miejskim „Mieszko”. Oto nasza relacja:

Kolejny zlot kabrioletów odbędzie się w przyszłym roku. Wybierzecie się? :)

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy