Faszyn from Poznań: Zobaczcie niecodzienne kreacje poznaniaków [ZDJĘCIA]

Kreacje poznaniaków 13 Faszyn from Poznań: Zobaczcie niespotykane kreacje poznaniaków! [ZDJĘCIA]
Kreacje poznaniaków / Faszyn from Poznań / FB
Ilustracja do artykułu: Faszyn from Poznań: Zobaczcie niecodzienne kreacje poznaniaków [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że poznaniacy lubią wyróżniać się na ulicy. Najlepiej zrobić to, ubierając się w bardzo nietypowe ciuchy. Zobaczcie kreacje mieszkańców stolicy Wielkopolski, obok których nie da się przejść obojętnie. 

Poznaniacy bardzo lubią wyróżniać się z tłumu - taki wniosek można wyciągnąć spoglądając na profil „Faszyn from Poznań”. Pojawiają się tam nietypowe stylizacje mieszkańców naszego miasta. Niektóre budzą szacunek, a po zobaczeniu innych momentalnie pojawia się uśmiech na twarzy. A z racji, że wiosna zbliża się coraz większymi krokami i trzeba będzie odświeżyć swoją garderobę - zobaczcie zdjęcia kreacji w sam raz na tę porę roku w powyższej galerii.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z profilu „Faszyn from Poznań”. Która kreacja podoba Wam się najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze na dole strony.  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy