Faszyn from Poznań: Zobaczcie niecodzienne kreacje poznaniaków [ZDJĘCIA]

Kreacje poznaniaków 13 Faszyn from Poznań: Zobaczcie niespotykane kreacje poznaniaków! [ZDJĘCIA]
Kreacje poznaniaków / Faszyn from Poznań / FB
Ilustracja do artykułu: Faszyn from Poznań: Zobaczcie niecodzienne kreacje poznaniaków [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że poznaniacy lubią wyróżniać się na ulicy. Najlepiej zrobić to, ubierając się w bardzo nietypowe ciuchy. Zobaczcie kreacje mieszkańców stolicy Wielkopolski, obok których nie da się przejść obojętnie. 

Poznaniacy bardzo lubią wyróżniać się z tłumu - taki wniosek można wyciągnąć spoglądając na profil „Faszyn from Poznań”. Pojawiają się tam nietypowe stylizacje mieszkańców naszego miasta. Niektóre budzą szacunek, a po zobaczeniu innych momentalnie pojawia się uśmiech na twarzy. A z racji, że wiosna zbliża się coraz większymi krokami i trzeba będzie odświeżyć swoją garderobę - zobaczcie zdjęcia kreacji w sam raz na tę porę roku w powyższej galerii.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z profilu „Faszyn from Poznań”. Która kreacja podoba Wam się najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze na dole strony.  

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

25 lipca 2017, 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

25 lipca 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy