Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM]

Zdjęcie z artykułu: Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM] Główna scena będzie znajdować się na placu Wolności.; Facebook.com/SpringBreakShowcase
Ilustracja do artykułu Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM]

W czwartek w Poznaniu rozpoczął się tegoroczny festiwal muzyczny Enea Spring Break. Największe gwiazdy wystąpią jednak dopiero w weekend, a będą to m.in. Fisz Emade Tworzywo, Julia Pietrucha, Organek, Snowman i Anita Lipnicka.

Festiwal Enea Spring Break z roku na rok zyskuje coraz większą renomę. Wyróżnia go to, że odbywa się jednocześnie w bardzo wielu lokalizacjach rozsianych po całym mieście, a w jego ramach występuje bardzo wielu wykonawców, a każdy koncert trwa około 30 minut.

- Dzięki temu w ciągu trzech dni wystąpi przeszło 120 wykonawców. Formuła showcase'u daje debiutantom możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności oraz przede wszystkim przedstawicielom branży muzycznej - mówi Tomasz Waśko z fundacji Fast Forward, która organizuje w Poznaniu Spring Break od czterech la

Festiwal rozpoczął się w czwartek, 20 kwietnia, kiedy to wystąpili m.in. IwasHomeAnyway, Wacław Zimpel, ARRM, Glasspop, Le Vasco, Cinemon i Brodacze Live Act, ale to był dopiero aperitif przed muzyczną ucztą, jaka czeka wszystkich fanów w weekend.

W piątek na głównej arenie festiwalu – placu Wolności – wystąpią Mitch & Mitch & Kassin, a później Fisz Emade Tworzywo. Z kolei w Sali Wielkiej CK Zamek odbędą się koncerty zespołu Snowman i Anity Lipnickiej.

Z kolei piątek to koncerty m.in.  Julii Pietruchy i Organka na placu Wolności oraz Pablopavo i Ludzików w CK Zamku.

Pełen program koncertów znajdziecie na stronie spring-break.pl/program/.

Karnety umożliwiające wstęp na wszystkie koncerty kosztują 89 zł . Od piątku można je nabyć w kasie na placu Wolności czynnej w godz. 13-22.

Czytaj też: Wstęp na koncert zespołu Laibach w Poznaniu będzie bezpłatny! [WIDEO]

 

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 9 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 10 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 26 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 40 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy