Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM]

Zdjęcie z artykułu: Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM] Główna scena będzie znajdować się na placu Wolności.; Facebook.com/SpringBreakShowcase
Ilustracja do artykułu Festiwal Enea Spring Break 2017 rozpoczęty! Koncerty w całym Poznaniu [PROGRAM]

W czwartek w Poznaniu rozpoczął się tegoroczny festiwal muzyczny Enea Spring Break. Największe gwiazdy wystąpią jednak dopiero w weekend, a będą to m.in. Fisz Emade Tworzywo, Julia Pietrucha, Organek, Snowman i Anita Lipnicka.

Festiwal Enea Spring Break z roku na rok zyskuje coraz większą renomę. Wyróżnia go to, że odbywa się jednocześnie w bardzo wielu lokalizacjach rozsianych po całym mieście, a w jego ramach występuje bardzo wielu wykonawców, a każdy koncert trwa około 30 minut.

- Dzięki temu w ciągu trzech dni wystąpi przeszło 120 wykonawców. Formuła showcase'u daje debiutantom możliwość zaprezentowania się szerokiej publiczności oraz przede wszystkim przedstawicielom branży muzycznej - mówi Tomasz Waśko z fundacji Fast Forward, która organizuje w Poznaniu Spring Break od czterech la

Festiwal rozpoczął się w czwartek, 20 kwietnia, kiedy to wystąpili m.in. IwasHomeAnyway, Wacław Zimpel, ARRM, Glasspop, Le Vasco, Cinemon i Brodacze Live Act, ale to był dopiero aperitif przed muzyczną ucztą, jaka czeka wszystkich fanów w weekend.

W piątek na głównej arenie festiwalu – placu Wolności – wystąpią Mitch & Mitch & Kassin, a później Fisz Emade Tworzywo. Z kolei w Sali Wielkiej CK Zamek odbędą się koncerty zespołu Snowman i Anity Lipnickiej.

Z kolei piątek to koncerty m.in.  Julii Pietruchy i Organka na placu Wolności oraz Pablopavo i Ludzików w CK Zamku.

Pełen program koncertów znajdziecie na stronie spring-break.pl/program/.

Karnety umożliwiające wstęp na wszystkie koncerty kosztują 89 zł . Od piątku można je nabyć w kasie na placu Wolności czynnej w godz. 13-22.

Czytaj też: Wstęp na koncert zespołu Laibach w Poznaniu będzie bezpłatny! [WIDEO]

 

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy