Tagi:

Gigantyczna burza nad Poznaniem! [ZDJĘCIE DNIA]

Zdjęcie z artykułu: Gigantyczna burza nad Poznaniem! [ZDJĘCIE DNIA] Burza w Poznaniu; Piorunująco / Facebook
Ilustracja do artykułu Gigantyczna burza nad Poznaniem! [ZDJĘCIE DNIA]

Niektórzy na takie ujecie czekają godzinami, a i tak nie udaje im się go uchwycić! Autorowi naszego zdjęcia dnia to się na szczęście udało. Zobaczcie niesamowite zdjęcie burzy, która przeszła nad Poznaniem.

Burza to bardzo niebezpieczne, ale zarazem piękne zjawisko. Autorem naszego zdjęcia dnia jest autor facebookowego profilu PIORUNUJĄCO. Można na nim znaleźć wiele zdjęć burzy, ale to zrobione w ostatnich godzinach naprawdę robi wrażenie. Fotka została wykonana 10.08.2018 roku o godzinie 4:35 nad ranem. - Po tym zdjęciu znalazłem się pod mostem, zacząłem bać się o swoją skórę - napisał autor zdjęcia na swoim profilu na Facebooku.

Zostań fotografem ESKA INFO Poznań!

Widziałeś ciekawe zdarzenie? A może zachwycił Cię piękny widok? Podziel się nim z naszymi czytelnikami. Przyślij do nas swoje zdjęcie. Na fotografie czekamy na Facebooku, ale możecie je też wysyłać przez formularz (nie zapomnijcie opisać zdjęcia - co przedstawia i kiedy zostało zrobione). Najaktywniejsi fotografowie otrzymają od nas ciekawe nagrody!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy