Kina Letnie w Poznaniu: Jakie filmy można zobaczyć w tym tygodniu? [ZWIASTUNY]

Zdjęcie z artykułu: Kina Letnie w Poznaniu: Jakie filmy można zobaczyć w tym tygodniu? [ZWIASTUNY] Kino Letnie w Starym Browarze; Jakub Wittchen
Ilustracja do artykułu Kina Letnie w Poznaniu: Jakie filmy można zobaczyć w tym tygodniu? [ZWIASTUNY]

Poznaniacy zakochali się w kinach letnich. Filmy pod chmurką ogląda coraz więcej mieszkańców. Dlatego sprawdziliśmy dla Was, co znalazło się w repertuarze kin letnich na nadchodzące dni. Sprawdźcie koniecznie.

W Poznaniu kina letnie wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Na większości pokazów pojawiają się setki mieszkańców. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jaki film można obejrzeć pod chmurką w najbliższych dniach.

KINO NA DZIEDZIŃCU SZTUKI STAREGO BROWARU

To bez wątpienia jedno z bardziej klimatycznych miejsc. 9 sierpnia będzie można tam obejrzeć film „Najlepsze najgorsze wakacje”. To amerykański film, którego bohaterem jest nieśmiały nastolatek. Jedzie on na pierwsze wakacje z nowym partnerem swojej mamy. Jak to się skończy? Możecie zobaczyć sami o godzinie 21:30 na Dziedzińcu Sztuki. Wstęp jest oczywiście wolny, a w razie deszczu seans zostanie przeniesiony na szachownicę do wnętrz Starego Browaru.

KINO NA TARGACH

W czwartki kino letnie organizowane jest na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tym razem będzie można zobaczyć film „Przepis na miłość”. On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok… Start o godzinie 21:30, ale już o 19:00 organizatorzy serwują poznaniakom pyszne, filmowe potrawy.

KINO PLENEROWE NA SMOCHOWICACH

Rada Osiedla Krzyżowniki-Smochowice postanowiła nieco ożywić swoją dzielnicę i zorganizować pokazy w ramach kina letniego. Odbywają się one na terenie obiektu sportowego przy ulicy Braniewskiej. W przypadku niepogody wszystkie atrakcje, wraz z seansem filmowym, odbywać się będą w "balonie" - hali sportowej. Tym razem zostanie wyświetlony film „Za jakie grzechy dobry Boże”. Claude i Marie ciężko znoszą małżeństwa swoich trzech córek z mężczyznami o odmiennych religiach. Wkrótce najmłodsza oświadcza, że wychodzi za katolika. Start w piątek o godzinie 21:30. Wstęp wolny.

KINO NA DZIEDZIŃCU ZAMKU

To propozycja dla tych z Was, którzy uwielbiają piękne otoczenie i dobry film. Na dziedzińcu poznańskiego Zamku w piątek odbędzie się pokaz filmu „Zwariować ze szczęścia”. To film o gadatliwej mitomance i wrażliwej introwertyczce, które uciekają ze szpitala psychiatrycznego. Może być naprawdę ciekawie. Bilet na ten seans kosztuje 10 złotych.

KINO NAD WARTĄ

Film pod chmurką można zobaczyć też na terenie przystani nad Wartą (cypel Warty, przy moście B. Chrobrego, ul. Estkowskiego). W sobotę będzie można zobaczyć film „Nauka spadania”. Kilka osób chcących popełnić samobójstwo w sylwestra zawiera pakt, że poczeka z decyzją do walentynek. Start seansu o godzinie 21:00. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Która propozycja podoba Wam się najbardziej? Do którego kina letniego się wybierzecie? Czekamy na Wasze wiadomości!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl

19 sierpnia 2017, 18:24
Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - piosenki, gwiazdy

Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy i telewidzowie pomagają poszkodowanym w nawałnicach. W Kielcach odbędzie się koncert transmitowany w TVP. Sprawdź wszystko o koncercie Gwiazdy Letniego Nieba - gwiazdy, piosenki, transmisja i numer sms.

19 sierpnia 2017, 17:38
Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017: PIOSENKI

Sopot Festival 2017 - jakie piosenki śpiewali artyści 18 i 19 sierpnia podczas Top of the top? Czym zaskoczyli? Sprawdźcie listę piosenek, bo jest kilka niespodzianek.

19 sierpnia 2017, 16:34
Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki - 5 filmów, z których go znasz, a o tym nie wiesz

Janusz Głowacki nie żyje. Polski prozaik, dramaturg, scenarzysta zmarł w wieku 78 lat. Zobacz, jakich filmów był współtwórcą popularny 'Głowa'.

19 sierpnia 2017, 16:12

Zapraszamy do kin na film o najzabawniejszych rodzicach świata :)Akcja partnerska

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy