Można skoczyć na linie z dachu Inea Stadionu czy zjechać na tyrolce! Jak to możliwe? [WIDEO, CENNIK]

Zdjęcie z artykułu: Można skoczyć na linie z dachu Inea Stadionu czy zjechać na tyrolce! Jak to możliwe? [WIDEO, CENNIK] Joy Factory w Poznaniu; fot. Joy Factory
Ilustracja do artykułu Można skoczyć na linie z dachu Inea Stadionu czy zjechać na tyrolce! Jak to możliwe? [WIDEO, CENNIK]

W Poznaniu powstało miejsce, które odwiedzają miłośnicy zabaw na wysokościach. Joy Factory na Inea Stadionie proponuje chociażby skok wahadłowy z podestów na konstrukcji Inea Stadionu.

Biorąc pod uwagę, że pogoda w Poznaniu nas nie rozpieszcza, warto mieć tę propozycję z tyłu głowy przy planowaniu wakacyjnych dni. Na Inea Stadionie powstało Joy Factory, czyli miejsce, w którym dla siebie znajdą coś Ci, którym nie obca jest uprząż, kask i spora wysokość.

Na Inea Stadionie można chociażby skoczyć z dachu. - Skaczemy z podestów na konstrukcji Inea Stadionu na linowym systemie asekuracyjnym zapewniającym brak jakichkolwiek obciążeń dla skaczącego. Swobodny lot trwa w okolicach 3-4 sekund, po czym następuje wybranie przez linę i wahadło jak na huśtawce. Lina wahadła ma długość ok. 50 m. - informują instruktorzy.

Przy Bułgarskiej znajduje się też najwyższa w Polsce huśtawka. - Robimy krok w przód i bujamy się na najwyższej huśtawce w Polsce. Punkt podwieszenia znajduje się na wysokości 55 m., siedzenie na wysokości 35 m., a potem zjazd na linie na murawę Stadionu – dodają instruktorzy.

Oprócz tego zjazd tyrolkowy, ścianka wspinaczkowa, paintball łuczniczy. Zobaczcie sami:

Joy Facory Poznań – ile kosztuje skok z dachu Inea Stadionu? [CENNIK]

  • Skok wahadłowy na linie 130 złotych
  • Zjazd tyrolski – 40 złotych
  • Najwyższa “Huśtawka” w Polsce - 100 złotych
  • Zwiedzanie dachu stadionu – 25 złotych
  • Ścianka wspinaczkowa – 10 złotych
  • Sesja zdjęciowa na dachu stadionu – od 200 złotych
  • Paintball Łuczniczy – 20 złotych
  • Tor slalomowy quadem – 50 złotych

Wejście do JOY FACTORY zlokalizowane jest od strony Lasku Marcelińskiego i boisk treningowych (od przeciwnej strony niż ulica Bułgarska). Nad wejściem widnieje napis „LOŻA PREZYDENCKA”.

Jak podoba Wam się taka atrakcja? Skoczylibyście z dachu Inea Stadionu?

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 17 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 18 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 34 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 48 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy