Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania

Zdjęcie z artykułu: Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania W paradzie co roku bierze udział kilkuset motocyklistów.; nbandr/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania

W sobotę, 22 kwietnia poznańscy motocykliści oficjalnie rozpoczną tegoroczny sezon wspólnym przejazdem ulicami Poznania.

Chociaż większość motocyklistów jeździe na swoich dwóch kółkach już od kilku tygodni, oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego nastąpi w sobotę, 22 kwietnia. Motocykliści spotkają się na Polanie Harcerza nad jeziorem Malta, gdzie o godz. 10 zostanie odprawiona msza polowa.

Po jej zakończeniu około godz. 11 na ulice Poznania wyruszy wielka parada motocyklowa, w której co roku bierze udział kilkuset motocyklistów.

Oto trasa całej parady: Polana Harcerza – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Głogowską - most Dworcowy – Matyi - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - Jana Pawła II - Baraniaka - Polana Harcerza.

Zobacz też: Targi Poznań Motor Show 2017 rozpoczęte – zobaczcie wspaniałe samochody [ZDJĘCIA +WIDEO NOWA TV]

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy