Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania

Zdjęcie z artykułu: Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania W paradzie co roku bierze udział kilkuset motocyklistów.; nbandr/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Parada motocyklistów przejedzie ulicami Poznania

W sobotę, 22 kwietnia poznańscy motocykliści oficjalnie rozpoczną tegoroczny sezon wspólnym przejazdem ulicami Poznania.

Chociaż większość motocyklistów jeździe na swoich dwóch kółkach już od kilku tygodni, oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego nastąpi w sobotę, 22 kwietnia. Motocykliści spotkają się na Polanie Harcerza nad jeziorem Malta, gdzie o godz. 10 zostanie odprawiona msza polowa.

Po jej zakończeniu około godz. 11 na ulice Poznania wyruszy wielka parada motocyklowa, w której co roku bierze udział kilkuset motocyklistów.

Oto trasa całej parady: Polana Harcerza – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Głogowską - most Dworcowy – Matyi - Królowej Jadwigi - rondo Rataje - Jana Pawła II - Baraniaka - Polana Harcerza.

Zobacz też: Targi Poznań Motor Show 2017 rozpoczęte – zobaczcie wspaniałe samochody [ZDJĘCIA +WIDEO NOWA TV]

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 11 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 12 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 28 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 42 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy