Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

Zdjęcie z artykułu: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji! Zbliza się jubileuszowa, 10. edycja akcji Poznań za pół ceny; fot. Poznań za pół ceny / facebook
Ilustracja do artykułu Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

W ostatni weekend kwietnia każdy kto odwiedzi nasze miasto może liczyć na 50 proc. rabatu m.in. w muzeach, hotelach czy restauracjach. Wszystko to w ramach kolejnej edycji akcji "Poznań za pół ceny".


"Poznań za pół ceny" odbędzie się w Poznaniu już po raz dziesiąty. Lista instytucji chętnych na włączenie się w wydarzenie cały czas się zapełnia. Mimo to, już teraz jest na niej ponad 100 partnerów. 

- Chcemy pokazać to, co wyróżnia Poznań, dlatego obok zniżek postawiliśmy też na bogatą ofertę turystyczną - zapowiada Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. 

W praktyce będą to wycieczki z przewodnikami, w dużej mierze nieodpłatne. Z myślą o turystach, ale też poznaniakach zaplanowano spacery ogólne i tematyczne. Jednocześnie uczestnicy akcji będą mieć możliwość zwiedzenia miejsc na co dzień niedostępnych jak choćby podziemia Kościoła Farnego. Poznańskie Browary Lecha przygotowały natomiast wycieczkę łączącą w sobie wątki piwne z lokalną gwarą. 

"Poznań za pół ceny" to także pretekst do odkrycia znanych miejsc ale w zupełnie innej perspektywie, jak na przykład restauracji czy muzeów. W programie znalazło się też zwiedzanie z przewodnikiem Ogrodu Botanicznego. Ale ofert jest znacznie więcej, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - przekonują organizatorzy.

Dziesiąty, jubileuszowy Poznań za pół ceny odbędzie się w weekend 29-30 kwietnia. Szczegóły można na bieżąco śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Czytaj też: Poznajcie 17 pomysłów na ożywienie centrum Poznania

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

27 min
Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

Kiedy i o której jest zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 - kiedy uczniowie zaczną upragnione wakacje? Sprawdźcie na ESKA.pl

29 min
Życzenia na Dzień Ojca - śmieszne wierszyki dla każdego taty!

Życzenia na Dzień Ojca - śmieszne wierszyki dla każdego taty!

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!

38 min
Nowa płyta Taylor Swift 2017: znamy pierwsze szczegóły

Nowa płyta Taylor Swift 2017: znamy pierwsze szczegóły

Czy Taylor Swift już po jednej płycie porzuca pop? Gwiazda nagrywa swój nowy album z rockmanami! Kiedy nastąpi premiera szóstego albumu autorki hitu Blank Space?

42 min
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy