Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

Zdjęcie z artykułu: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji! Zbliza się jubileuszowa, 10. edycja akcji Poznań za pół ceny; fot. Poznań za pół ceny / facebook
Ilustracja do artykułu Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

W ostatni weekend kwietnia każdy kto odwiedzi nasze miasto może liczyć na 50 proc. rabatu m.in. w muzeach, hotelach czy restauracjach. Wszystko to w ramach kolejnej edycji akcji "Poznań za pół ceny".


"Poznań za pół ceny" odbędzie się w Poznaniu już po raz dziesiąty. Lista instytucji chętnych na włączenie się w wydarzenie cały czas się zapełnia. Mimo to, już teraz jest na niej ponad 100 partnerów. 

- Chcemy pokazać to, co wyróżnia Poznań, dlatego obok zniżek postawiliśmy też na bogatą ofertę turystyczną - zapowiada Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. 

W praktyce będą to wycieczki z przewodnikami, w dużej mierze nieodpłatne. Z myślą o turystach, ale też poznaniakach zaplanowano spacery ogólne i tematyczne. Jednocześnie uczestnicy akcji będą mieć możliwość zwiedzenia miejsc na co dzień niedostępnych jak choćby podziemia Kościoła Farnego. Poznańskie Browary Lecha przygotowały natomiast wycieczkę łączącą w sobie wątki piwne z lokalną gwarą. 

"Poznań za pół ceny" to także pretekst do odkrycia znanych miejsc ale w zupełnie innej perspektywie, jak na przykład restauracji czy muzeów. W programie znalazło się też zwiedzanie z przewodnikiem Ogrodu Botanicznego. Ale ofert jest znacznie więcej, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - przekonują organizatorzy.

Dziesiąty, jubileuszowy Poznań za pół ceny odbędzie się w weekend 29-30 kwietnia. Szczegóły można na bieżąco śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Czytaj też: Poznajcie 17 pomysłów na ożywienie centrum Poznania

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Matura 2017: kalkulator, który sam rozwiązuje zadania

Czy istnieje kalkulator, który sam rozwiązuje zadania? Czy tego typu sprzęt można zabrać ze sobą na maturę 2017 z matematyki? 

28 kwietnia 2017, 16:06
Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol

Piosenka z reklamy mieszkań Murapol to kolejny hit, o który pytają widzowie spotu. Co to za piosenka? Odpowiedź znajdziecie już teraz na ESKA.pl

28 kwietnia 2017, 16:04
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy