Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

Zdjęcie z artykułu: Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji! Zbliza się jubileuszowa, 10. edycja akcji Poznań za pół ceny; fot. Poznań za pół ceny / facebook
Ilustracja do artykułu Zbliża się Poznań za pół ceny - na liście już ponad 100 partnerów akcji!

W ostatni weekend kwietnia każdy kto odwiedzi nasze miasto może liczyć na 50 proc. rabatu m.in. w muzeach, hotelach czy restauracjach. Wszystko to w ramach kolejnej edycji akcji "Poznań za pół ceny".


"Poznań za pół ceny" odbędzie się w Poznaniu już po raz dziesiąty. Lista instytucji chętnych na włączenie się w wydarzenie cały czas się zapełnia. Mimo to, już teraz jest na niej ponad 100 partnerów. 

- Chcemy pokazać to, co wyróżnia Poznań, dlatego obok zniżek postawiliśmy też na bogatą ofertę turystyczną - zapowiada Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. 

W praktyce będą to wycieczki z przewodnikami, w dużej mierze nieodpłatne. Z myślą o turystach, ale też poznaniakach zaplanowano spacery ogólne i tematyczne. Jednocześnie uczestnicy akcji będą mieć możliwość zwiedzenia miejsc na co dzień niedostępnych jak choćby podziemia Kościoła Farnego. Poznańskie Browary Lecha przygotowały natomiast wycieczkę łączącą w sobie wątki piwne z lokalną gwarą. 

"Poznań za pół ceny" to także pretekst do odkrycia znanych miejsc ale w zupełnie innej perspektywie, jak na przykład restauracji czy muzeów. W programie znalazło się też zwiedzanie z przewodnikiem Ogrodu Botanicznego. Ale ofert jest znacznie więcej, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - przekonują organizatorzy.

Dziesiąty, jubileuszowy Poznań za pół ceny odbędzie się w weekend 29-30 kwietnia. Szczegóły można na bieżąco śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Czytaj też: Poznajcie 17 pomysłów na ożywienie centrum Poznania

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

25 lipca 2017, 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

25 lipca 2017, 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

25 lipca 2017, 17:01
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy