Gigantyczne zainteresowanie meczem na 95-lecie Lecha

Zdjęcie z artykułu: Gigantyczne zainteresowanie meczem na 95-lecie Lecha Wszystko wskazuje na to, że mecz obejrzy na stadionie ponad 41 tys. kibiców.; Zenon Kubiak/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu Gigantyczne zainteresowanie meczem na 95-lecie Lecha

W niedzielę Lech Poznań zmierzy się na Bułgarskiej z Górnikiem Łęczna. Tego dnia przypada 95. rocznica powstania poznańskiego klubu, więc przygotowano dodatkowe atrakcje. Mecz na trybunach niemal na pewno obejrzy komplet widzów.

Górnik Łęczna to chyba najmniej atrakcyjny rywal ligowy, a mimo to niedzielny mecz z tą drużyną przyciągnie na trybuny Inea Stadionu komplet ponad 41 tysięcy kibiców. W tej chwili liczba sprzedanych wejściówek przekroczyła 38 tys. sztuk. Akcję „Kibicuj z Klasą” adresowaną do szkół zakończono już w poniedziałek po przyjęciu kilkunastu tysięcy zgłoszeń.

Skąd tak wielkie zainteresowanie? Przede wszystkim drużyna Kolejorza gra koncertowo, rozbijając kolejnych rywali i grając futbol atrakcyjny dla oka. Z drugiej strony akurat w niedzielę, 19 marca przypada 95. rocznica powstania poznańskiego klubu. Z tej okazji władze Kolejorza przygotowały szereg dodatkowych atrakcji dla wszystkich kibiców.

- Na trybunie Czapczyka tuż przed pierwszym gwizdkiem fani Lecha zrobią okazałą kartoniadę. Tancerki Kolejorz Girls przygotowały specjalny, rocznicowy występ z niebiesko-białymi flagami, a jeszcze przed meczem będzie można zobaczyć na wszystkich trybunach INEA Stadionu wystawę „Kolejorz”, której autorami są kibice Lecha. Ponadto dzięki firmie AkustiX, zmierzymy głośność naszego dopingu. Chcesz wiedzieć na ile decybeli przekłada się wsparcie kibiców Kolejorza? Nie może Cię więc zabraknąć na meczu rocznicowym! - zachęca klub.

Lech Poznań - Górnik Łęczna: ceny biletów dla rodzin

Władze Lecha zapraszają na rocznicowy mecz całe rodziny. Przypomnijmy, że wszystkie dzieci do 5. roku życia wchodzą na mecze Kolejorza za darmo - wystarczy, że zajmą miejsce na kolanach rodziców. Starsi, do 13. roku życia płacą za wejściówkę zaledwie 10 zł. Obowiązuje również specjalna oferta dla kobiet na Sektor Rodzinny Dąbex - bilet ulgowy z 20-procentowym rabatem przysługuje w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej „dziecko” (cena 10 zł).

Posiadacze Karty Rodziny Dużej także mogą liczyć na korzystne zniżki. Bilet dla każdego dziecka do 18. roku życia kosztuje symboliczną złotówkę.

Mecz Lech Poznań – Górnik Łęczna rozpocznie się w niedzielę, 19 marca o godz. 15:30.

Czytaj też: Jasmin Burić dostał polskie obywatelstwo!

Zobacz podsumowanie ostatniego tygodnia:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

13 min
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?

41 min
Majówka 2017

Majówka 2017

MAJÓWKA 2017 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia, informacje o koncertach, pogoda na majówkę 29.04.-3.05.2017, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w długi weekend majowy sprawdzisz już teraz na ESKA.pl!

28 kwietnia 2017, 17:01
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?

28 kwietnia 2017, 16:43
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy