Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

Zdjęcie z artykułu: Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet Podczas gali kibice zobaczą 11 walk.; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

8 kwietnia na terenie MTP odbędzie się gala walk MMA, w której wezmą udział wyłącznie kobiety. Bilety na to wydarzenie są bezpłatne.

MMA staje się w Polsce coraz popularniejszą dyscypliną sportową. Przybywa klubów, w których można trenować, a w nich osób chcących pójść w ślady Mameda Chalidowa czy Mariusza Pudzianowskiego. Co ciekawe, przybywa też pań zainteresowanych uprawianiem tej dość brutalnej dyscypliny, dla których wzorem jest Joanna Jędrzejczyk, która dziś walczy w UFC – najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie.

W Polsce odbyły się już cztery gale MMA pod nazwą Ladies Fight Night, w której walczą wyłącznie kobiety. Piąta gala odbędzie się 8 kwietnia w Poznaniu – jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Termin pokrywa się z odbywającymi się w tym samym czasie (6-9 kwietnia) targami Motor Show i jak się okazuje, nie jest to przypadek.

- Najmocniejszym zawodniczkom z Polski i zagranicy będzie towarzyszył głośny ryk silników. Atrakcji w związku z naszym debiutem w stolicy Wielkopolski na pewno nie zabraknie! – zapowiada Łukasz Chmal, prezes organizacji Ladies Fight Night.

W sumie zaplanowano 11 walk z udziałem nie tylko Polek, ale także zawodniczek z Francji, Czech, Węgier, Finlandii, Niemiec i Brazylii.

Kibice w ringu zobaczą trzy zawodniczki z Wielkopolski, w tym pochodzącą z Piły Katarzynę Lubońską znaną z gal KSW. Jej przeciwniczką będzie Brazylijka Nubia Santos do Nascimento.

Zdjęcie z artykułu: Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet Ladies Fight Night; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

Podczas Ladies Fight Night „Five Points” zobaczymy również walki dwóch zawodniczek z klubu Kohorta Poznań. Natalia Leciejewska zmierzy się z Hanną Gujwan, zawodniczką LFN Team, która ma za sobą debiut na sylwestrowej gali japońskiej organizacji RIZIN i prawdopodobnie jeszcze w tym roku ponownie zawalczy w kraju kwitnącej wiśni. Walka odbędzie się w formule K-1 i z pewnością będzie to mocny pojedynek na ciosy. Lokalny klub wystawi jeszcze jedną reprezentantkę - Martę Gusztab - medalistkę Mistrzostw Polski Muay Thai, która świetnie zaprezentowała się w walce wieczoru podczas warszawskiej gali LFN we wrześniu 2016 roku. Jej przeciwniczkę poznamy wkrótce.

Bilety na galę MMA Ladies Fight Night

Wejściówki na galę są bezpłatne. Od poniedziałku, 20 marca można je zdobyć, rejestrując się na stronie www.lfn.com.pl.

Czytaj też: UFO w Poznaniu i dziki na siłowni w Słupcy. Zobacz miasta oczyma wyobraźni [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl

5 godz. 3 min.
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!

5 godz. 4 min.
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl

5 godz. 20 min.
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 

5 godz. 34 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy