Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

Zdjęcie z artykułu: Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet Podczas gali kibice zobaczą 11 walk.; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

8 kwietnia na terenie MTP odbędzie się gala walk MMA, w której wezmą udział wyłącznie kobiety. Bilety na to wydarzenie są bezpłatne.

MMA staje się w Polsce coraz popularniejszą dyscypliną sportową. Przybywa klubów, w których można trenować, a w nich osób chcących pójść w ślady Mameda Chalidowa czy Mariusza Pudzianowskiego. Co ciekawe, przybywa też pań zainteresowanych uprawianiem tej dość brutalnej dyscypliny, dla których wzorem jest Joanna Jędrzejczyk, która dziś walczy w UFC – najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie.

W Polsce odbyły się już cztery gale MMA pod nazwą Ladies Fight Night, w której walczą wyłącznie kobiety. Piąta gala odbędzie się 8 kwietnia w Poznaniu – jednej z hal Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Termin pokrywa się z odbywającymi się w tym samym czasie (6-9 kwietnia) targami Motor Show i jak się okazuje, nie jest to przypadek.

- Najmocniejszym zawodniczkom z Polski i zagranicy będzie towarzyszył głośny ryk silników. Atrakcji w związku z naszym debiutem w stolicy Wielkopolski na pewno nie zabraknie! – zapowiada Łukasz Chmal, prezes organizacji Ladies Fight Night.

W sumie zaplanowano 11 walk z udziałem nie tylko Polek, ale także zawodniczek z Francji, Czech, Węgier, Finlandii, Niemiec i Brazylii.

Kibice w ringu zobaczą trzy zawodniczki z Wielkopolski, w tym pochodzącą z Piły Katarzynę Lubońską znaną z gal KSW. Jej przeciwniczką będzie Brazylijka Nubia Santos do Nascimento.

Zdjęcie z artykułu: Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet Ladies Fight Night; materiały prasowe
Ilustracja do artykułu Ladies Fight Night „Five Points” - w Poznaniu odbędzie się gala MMA kobiet

Podczas Ladies Fight Night „Five Points” zobaczymy również walki dwóch zawodniczek z klubu Kohorta Poznań. Natalia Leciejewska zmierzy się z Hanną Gujwan, zawodniczką LFN Team, która ma za sobą debiut na sylwestrowej gali japońskiej organizacji RIZIN i prawdopodobnie jeszcze w tym roku ponownie zawalczy w kraju kwitnącej wiśni. Walka odbędzie się w formule K-1 i z pewnością będzie to mocny pojedynek na ciosy. Lokalny klub wystawi jeszcze jedną reprezentantkę - Martę Gusztab - medalistkę Mistrzostw Polski Muay Thai, która świetnie zaprezentowała się w walce wieczoru podczas warszawskiej gali LFN we wrześniu 2016 roku. Jej przeciwniczkę poznamy wkrótce.

Bilety na galę MMA Ladies Fight Night

Wejściówki na galę są bezpłatne. Od poniedziałku, 20 marca można je zdobyć, rejestrując się na stronie www.lfn.com.pl.

Czytaj też: UFO w Poznaniu i dziki na siłowni w Słupcy. Zobacz miasta oczyma wyobraźni [ZDJĘCIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.

25 marca 2017, 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl

25 marca 2017, 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.

25 marca 2017, 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl

25 marca 2017, 13:31

Poznaj 12 ciekawostek o Poznaniu! Wygraj 120 zł na zakupy!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy