Autokarem na Podkarpacie! Pierwszy wyjazd Lecha po przerwie!

2020-05-22 14:23 BP
Autokar Lecha Poznań
Autor: fot. Przemysław Szyszka/Lech Poznań Autokar Lecha Poznań

Przed Lechem Poznań pierwszy wyjazdowy mecz po przerwie spowodowanej pandemią. Rywalem Kolejorza będzie Stal Mielec. Co zmieni się w wyjazdowych meczach? Dowiecie się czytając ESKĘ Poznań!

Już w poniedziałek piłkarze Lecha Poznań wyjadą na pierwszy mecz po przerwie spowodowanej koronawirusem. Rywalem Kolejorza w meczu Pucharu Polski będzie Stal Mielec. Jak zapewniają pracownicy klubu wszystko jest szczegółowo zaplanowane.

Zespół wieczorem powinien dojechać na miejsce. We wtorek zaplanowany jest na miejscu trening. W środę wieczorem mecz ze Stalą Mielec. Po meczu piłkarze natychmiast wrócą do hotelu, by odbyć odnowę biologiczną

mówi Maciej Henszel, rzecznik Lecha Poznań. Piłkarze podczas meczów będą musieli mierzyć się też z różnymi zmianami. Ograniczone będzie korzystanie z szatni.

Wejdą do szatni, zmienią buty, wyjdą na boisko na rozgrzewkę przed meczem. Po meczu wejście do szatni też tylko na chwilę żeby zmienić obuwie. Potem od razu do autokaru i wyjazd do hotelu, odnowa biologiczna i kolacja.

Przypomnijmy, ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski odbędzie się w środę. A trzy dni później Lech podejmie u siebie Legię Warszawa.

Posłuchaj, jakie objawy mogą wskazywać na gruźlicę. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.