Hotel Paradise 8: były finalista ostro o wygranych. Przy okazji zdradził sekret produkcji

i

Autor: materiały prasowe

Hotel Paradise

Bartek z HP ma już plany na przyszłość. Napisze książkę! "O toksycznej miłości, więc jestem idealnym kandydatem"

2024-05-15 14:53

Bartek Pankowski z ósmej edycji programu "Hotel Paradise", pochodzi z Poznania i z pewnością przejdzie do historii tego show. Mężczyzna był przyczyną wielu sporów, a także musiał się zmagać z hejtem ze strony internautów. Jakie ma plany na przyszłość?

Przypomnijmy, że Bartkowi z "Hotelu Paradise 8" nie udało mu się sięgnąć po zwycięstwo w programie. Tym samym willę opuścił u boku Ady. Jednak mając już konkretną próbkę osobowości poznaniaka, jesteśmy przekonani, że z pewnością jeszcze zobaczymy go w telewizji. Zobaczcie co Bartek ma w planach!

Bartek z HP ma ambitne plany!

Za nami finał "Hotelu Paradise 8", w którym naprawdę dużo się działo! Do walki o zwycięstwo stanęli: Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej.

Ada i Bartek dotarli do finału, ale nie stanęli jednak na Ścieżce Lojalności. Dodajmy, że od finału ósmego sezonu "Hotelu Paradise" minęło już sporo czasu. Uczestnicy wrócili do Polski i... stali się rozpoznawalni, widzowie nadal interesują się ich losami. 

Poznaniak w ostatnim wywiadzie z serwisem cozatydzien.tvn.pl, zdradził jakie ma plany na przyszłość. Powiedział, w jaki sposób chce wykorzystać swoją popularność.

Bartek wyznał, że ma zamiar zgłosić się do "Top Model"! W tym celu, rozmawiał z Klaudii El Dursi, która również wzięła udział w programie, mając 30 lat. Jednak to nie wszystko! Bartek jest w trakcie pisania książki!

- Jestem w trakcie pisania książki. Kontaktowała się ze mną jedna autorka z Polski, która napisała 36 książek. [...] Jestem współtwórcą, inspiracją do tej książki i może będę też na okładce. To taki erotyk i historia o toksycznej miłości, więc jestem idealnym kandydatem, który napisze tę książkę i przedstawi to wszystko. Też na podstawie moich własnych przeżyć, więc wydaje mi się, że nikt inny w Polsce nie zrobi tego lepiej niż ja. Premiera tej książki będzie w październiku - powiedział, cytuje serwis Co Za Tydzień.

Jednak to nie wszystko! Bartek wyznał, że jest w trakcie tworzenia kanału online dla osób, które chcą zacząć trenować!

Jesteście ciekawi szczegółów związanych z nadchodzącą premierą książki? 

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Wojtek Gola!

"Hotel Paradise". Pamiętacie Sandrę z 1. edycji? Zagrała w filmie Patryka Vegi! Jak dziś wygląda uczestniczka miłosnego programu?