Zac Efron

i

Autor: Instagram @zacefron/Pixabay

Gwiazdy

Co się stało z twarzą Zaca Efrona? Aktor twierdzi, że nie miał wykonywanych żadnych operacji plastycznych

2023-12-13 9:52

Mijają dwa lata, od kiedy świat zobaczył nową twarz Zaca Efrona. Jednak sam aktor dementował wszelkie plotki o rzekomych operacjach plastycznych i twierdził, że jego wizerunek jest efektem nieszczęśliwego wypadku. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda.

W 2021 roku Zac Efron pokazał się światu w nowym wydaniu. Właśnie wtedy mogliśmy podziwiać jego nową twarz, czyli kwadratową żuchwę, nabrzmiałe usta i napęczniałe policzki. Co ciekawe, aktor zaprzecza temu, że miałby poddawać się operacjom plastycznym. 

Zac Efron twierdzi, że nowy wizerunek jest efektem nieszczęśliwego wypadku

W udzielonym w zeszłym roku magazynowi "Men's Health Magazine" wywiadzie aktor uciął wszelkie spekulacje, przekonując, że "nowa twarz" jest efektem nieszczęśliwego wypadku. Jak sam przyznał, będąc w domu, poślizgnął się na skarpecie i uderzył z całym impetem o róg granitowej fontanny, po czym stracił przytomność. Gwiazdor obrazowo opisał też, że kość podbródka zwisała mu z twarzy", a kwadratowy wygląd szczęki jest efektem "nadmiernej kompensacji mięśni żwaczy - przypomina serwis Pudelek.

Obecnie aktor jest zajęty promocją swojego nowego filmu "Bracia ze stali", gdzie wciela się w legendarnego wrestlera. Z kolei w poniedziałek 36-latek uczestniczył w premierze obrazu w Los Angeles. Gwiazdor, który tego samego dnia odebrał swoją gwiazdę na legendarnej Alei Sław. Zobaczcie, jak dzisiaj prezentuje się Zac Efron.

Daria Zawiałow zaczynała w X Factor. Nagranie z castingu trafiło do sieci!