Odmówiła mu zaręczyn

i

Autor: Pixabay/Instagram screen @bukyyyss

Wydarzenie

Czeski zawodnik MMA Lukas Bukovaz chciał oświadczyć się partnerce. Odmówiła mu na oczach 20 000 fanów

2024-06-24 14:04

Czeski zawodnik MMA Lukas Bukovaz, musiał zmierzyć się z bolesnym ciosem, ale tym razem... w serce. Po swoim pojedynku na gali Clash of the Stars 8, oświadczył się swojej partnerce. Niestety nie takiej odpowiedzi oczekiwał. Szczegóły w artykule.

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie Lukáš Bukovaz. Czeski zawodnik MMA miał wygrać walkę, a potem oświadczyć się kobiecie swojego życia. Niestety żadne z jego założeń się nie powiodło.

Powiedziała "nie" na oczach 20 000 fanów!

Gala Clash of the Stars 8 odbyła się w miniony weekend w Ostrawie. Tysiące widzów i kibiców czekało na pojedynek Jana Michalka z dwoma rywalami: Patrikiem Horvathem i Lukasem Bukovazem - relacjonuje portal sportowefakty.wp.pl. Ci dwaj mogli zmieniać się w trakcie walki, ale już w pierwszej rundzie Michalek odniósł zwycięstwo.

Niestety to nie była jedyna przegrana tego wieczoru. Jednak nie samo starcie sprawiło, że w internecie zawrzało. Tak naprawdę znacznie więcej mówi się o tym, co stało się po walce zawodników MMA.

Pomimo niepowodzenia w walce, Lukas Bukovaz postanowił oświadczyć się swojej partnerce. W tym celu zaprosił ją do oktagonu, a po chwili uklęknął przed wybranką swojego serca. Jednak sytuacja nabrała nieoczekiwanego obrotu spraw. Kiedy sportowiec poprosił ją o rękę, tłum był zachwycony i oczekiwał odpowiedzi dziewczyny.

"Po tym wszystkim, co się wydarzyło, sądzę, że prawdopodobnie nie"

Tego Bukovaz się nie spodziewał. Zawodnik MMA usłyszał odmowę, a świadkiem tego wydarzenia było 20 tysięcy kibiców, którzy zasiedli na trybunach!

- Po tym wszystkim, co się wydarzyło, sądzę, że prawdopodobnie nie - powiedziała niedoszła narzeczona sportowca.

Tłum był w szoku, na nagraniu można słyszeć buczenie i tysiące okrzyków. Mało tego, przy oktagonie pojawiła się nawet osoba, która próbowała oblać kobietę wodą - relacjonuje portal sportowefakty.wp.pl.

Dziewczyna Bukovaza po głośnej fali okrzyków i niezadowolenia fanów, wyjaśniła że partner zdradził ją z inną kobietą. 

- Nie zdradziłem jej – wielokrotnie powtarzał Bukovaz w filmie zamieszczonym na jego koncie na Instagramie. Niestety, czasu już nie cofnie.

Zobaczcie nagranie z tego zaskakującego wydarzenia. Co ciekawe, opublikował je także sam "poszkodowany":

Te gwiazdy mają mnóstwo dzieci! Sprawdź:

Krzysztof Rozpara o FAME MMA na PGE Narodowym