Zakupy w Boże Ciało 2023. Gdzie 8 czerwca zrobisz zakupy?

i

Autor: Pixabay Zakupy w Boże Ciało 2023. Gdzie 8 czerwca zrobisz zakupy?

Boże ciało

Czy w Boże Ciało zrobimy zakupy? W tych sklepach tak!

2023-06-08 14:50

Boże Ciało wypada w czwartek, 8 czerwca i jest to dzień wolny od pracy. Czy w Boże Ciało wszystko jest zamknięte? Czy w Boże Ciało sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca w Poznaniu? Wiele osób zadaje sobie te pytania, ponieważ w dniu ustawowo wolnym każdemu może czegoś zabraknąć. Które sklepy są otwarte w Boże Ciało? Okazuje się, iż w niektórych miejscach zrobimy zakupy w Boże Ciało. W jakich?

Poznań: Sklepy otwarte w Boże Ciało. Gdzie zrobić zakupy 8 czerwca 2023?

Najbliższy otwarty sklep, sklep w Poznań otwarty w Boże Ciało, sklep czynny 8 czerwca - zapewne wiele osób wyszukuje tych haseł właśnie w czwartek, 8 czerwca, bo tego dnia przypada w tym roku ruchome święto, jakim jest Boże Ciało obchodzone w czwartek po niedzieli Trójcy Świętej, które jest także dniem wolnym od pracy. Choć faktycznie - tego dnia większość sklepów jest zamknięta, to są miejsca w Poznaniu, gdzie można zrobić zakupy. Jeśli więc 8 czerwca czegoś nam zabraknie lub nie zdążymy zrobić zapasów i będziemy poszukiwać sklepu, który jest otwarty w Boże Ciało, nie warto się martwić na zapas. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało? Które sklepy są otwarte 8 czerwca 2023 w Poznaniu?

Poznań: te sklepy będą otwarte w Boże Ciało 2023

W Boże Ciało otwarte są zazwyczaj małe, osiedlowe sklepiki, ponieważ przepisy dopuszczają możliwość świątecznego handlu w sytuacji, gdy za ladą stanie właściciel. W Boże Ciało otwarte są też niektóre sklepy franczyzowe, takie jak Żabka (to, czy dany punkt w naszym mieście jest otwarty można sprawdzić www.zabka.pl) czy Carrefour Express.

Czynne będą też sklepy na stacjach benzynowych (które przed tak długimi okresami wolnego robią większe zapasy asortymentu), sklepy na dworcach, a także niektóre kwiaciarnie czy apteki.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!