Tak przez lata zmienił się Sławomir Świerzyński! Zobacz lidera Bayer Full dawniej i dziś [GALERIA]

i

Autor: AKPA

Rozrywka

Gwiazda Bayer Full opowiedziała o swojej emeryturze. Kwota jest zaskakująca niska

2024-05-22 12:54

Na jaką emeryturę może liczyć gwiazda disco-polo i lider zespołu Bayer Full, Sławomir Świerzyński? Okazuje się, że na bardzo niską! Problem z emeryturami artystów jest jednak powszechnie znany - nie mogą oni liczyć na wysokie świadczenie. Jednak chyba nikt aż tak niskich kwot się nie spodziewał.

Jaką emeryturę ma gwiazda Bayer Full?

Życie gwiazd to zazwyczaj do emerytury istna sielanka. Sława, popularność, koncerty, wyrazy sympatii ze strony fanów i opływanie w luksusy. Niektórzy szybko wpadają w ten wir i zaczynają sobie kupować drogie samochody, domy i inne rzeczy, nie myśląc o tym, co będzie potem. A trzeba pamiętać, że gwiazdy nie pracują na umowę o pracę, więc jeśli same nie zadbają o swoją emeryturę, to nikt za nie tego nie zrobi.

Jego piosenki zna naprawdę wiele osób w Polsce, więc wydawać by się mogło, że w Sławomir Świerzyński z Bayer Full będzie mógł liczyć na ogromne kokosy. O czym innym świadczy jednak jego emerytura, którą wyliczył mu ZUS. Jak wynika z wypowiedzi znanego muzyka disco polo dla Super Expressu - ZUS gwarantuje mu według pisma, która otrzymał 386 złotych emerytury. Gwiazdor przyznał też, że zarówno on, jak i jego żona nie mogli w to uwierzyć.

Jak dodał Świerzyński w związku z tak niskim świadczeniem będzie grał "tak długo, jak ktoś będzie chciał go słuchać".

Sławomir Świerzyński - kim jest znana gwiazda disco-polo?

Sławomir Świerzyński założył zespół Bayer Full w 1984 roku. Pod koniec lat 90. prowadził na Polsacie teleturniej Gospodarz, czyli złote asy Polsatu. Udział w produkcji brali przedstawiciele samorządów gminnych. Prywatnie jest żonaty. Ma trójkę dzieci, dwóch synów i córkę.

Zespół Bayer Full dorobił się w swojej karierze wielu przebojów. Do najpopularniejszych kawałków należą utwory takie jak:

  • Majteczki w kropeczki
  • Blondyneczka
  • Wszyscy Polacy
  • O Karolino
  • Chcę żyć
  • Szalona blondynka
  • Niespodziewanie
  • To wesele

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!