Iga Świątek na okładce magazynu ELLE. Wygląda przepięknie!

i

Autor: PAP/EPA/JUANJO MARTIN/ Instagram ELLE Iga Świątek na okładce magazynu ELLE. Wygląda przepięknie!

sport

Iga Świątek na okładce magazynu ELLE. Wygląda przepięknie!

2024-05-07 10:02

Iga Świątek będzie na okładce czerwcowego magazynu ELLE. Właśnie pojawiła się zapowiedź tego numeru, a także opis wywiadu z najlepszą tenisistką na świecie. Zdjęcia Polki są przepiękne!

Iga Świątek na okładce magazynu ELLE. Wygląda przepięknie!

Iga Świątek to nie tylko najlepsza tenisistka na świecie. Działalność 22-latki wykracza już poza sport. Polka wielokrotnie solidaryzowała się z Ukrainą, a jej wypowiedzi na temat wojny czy innych ważnych tematów nie przechodziły bez echa.

W sieci właśnie pojawiła się okładka czerwcowego magazynu ELLE z napisem "Iga. Kobiecość w rozkwicie". Polka jest bohaterką numeru, którego przewodnim tematem będzie sport.

- My nie moglibyśmy wymarzyć sobie jego lepszej bohaterki. Dla Igi Świątek, najpopularniejszej polskiej sportowczyni i najlepszej tenisistki świata (w ten weekend wygrała turniej WTA 1000 Mutua Madrid Open), to druga okładka naszego magazynu - można przeczytać w mediach społecznościowych ELLE.

Świątek w obszernym wywiadzie poruszyła wiele kwestii. 22-latka przyznała, że jej rola nie ogranicza się tylko do gry w tenisa. - Nie jestem już tylko tenisistką. Moja rola nie jest taka prosta, jak to sobie wyobrażałam, marząc o takiej karierze jako 12-latka - mówi.

Zdjęcia Igi Świątek w najnowszym numerze ELLE zachwycają. Sama zainteresowana podkreśliła, że lubi się ładnie ubrać. - Doceniam, kiedy mogę się ubrać elegancko, czuć się kobieco i atrakcyjnie. Miło jest wiedzieć, że się ładnie wygląda. Próżne? Raczej pozytywne. Na co dzień noszę stroje sportowe, więc to naprawdę świetna odmiana - opowiada.

Ważne tygodnie przed Świątek. Czas na podbój Rzymu

Iga Świątek w sobotę wygrała turniej w Madrycie, gdzie w ponad 3-godzinnym boju była lepsza od Aryny Sabalenki. Przed Polką teraz duży turniej WTA w Rzymie. Po nim nie będzie także zbyt wiele czasu na odpoczynek, bowiem 20 maja rozpoczyna się wielkoszlemowy Roland Garros. Świątek powalczy w Paryżu o to, aby po raz czwarty w karierze wygrać ten turniej. Polka podkreśla, że najważniejsze dla niej w tym roku są jednak Igrzyska Olimpijskie, które rozpoczynają się 26 lipca.

Iga Świątek odwiedziła akademię Rafaela Nadala. Padły piękne słowa w akademii w Manacor

Iga Świątek podbiła Madryt i rusza odbić Rzym