Trójkąt ostrzegawczy

i

Autor: Canva Pro

Wakacje 2024

Jest nowa mapa wakacyjnych wypadków śmiertelnych. Czy doszło już do jakiegoś w Wielkopolsce?

W piątek, 21 czerwca rozpoczęły się wakacje 2024. Już po raz szósty Komenda Główna Policji opublikowała specjalną interaktywną mapę wypadków śmiertelnych. Obrazuje ona gdzie i do ilu wypadków doszło. Ma dawać do myślenia wszystkim tym, którzy wsiadają za kierownicę i nierozważnie jadą w podróż. Aktualnie w Wielkopolsce nie ma ofiar śmiertelnych.

Wakacje 2024 rozpoczęte

Wakacje 2024 trwają od 21 czerwca do 1 września. Przez ten czas wielu z nas będzie wybierało się na wakacyjne podróże. Niektórzy będą jechać pociągiem, jeszcze inni samochodem, a kolejni samolotem. Do dojazdu do pierwszego i trzeciego środka potrzebny jest taże samochód, by dostać się na dworzec, lub lotnisko. Wniosek? Ostrożnie jedźmy na wakacje!

Mapa śmiertelnych wypadków drogowych w Wielkopolsce

Już szósty raz Komenda Główna Policji publikuje specjalną, interaktywną mapę, z której dowiemy się gdzie i kiedy wydarzył się wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Ma on pokazywać i pouczać kierowców o tym, jak kończy się nieodpowiedzialna jazda.

Wypadki śmiertelne w Wielkopolsce podczas wakacji 2024

Na dzień 24 czerwca, więc po pierwszym weekendzie wakacji w Wielkopolsce nie doszło do żadnego wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Lista takich wypadków będzie na bieżąco aktualizowana aż do 2 września, czyli pierwszego dnia Roku Szkolnego 2024/2025.

Zobaczcie zdjęcia jednego z wypadków

Nocny wypadek na DK 25! Rannych aż 7 osób