Kierowcy na A2 otrzymają łącznie 30 TYSIĘCY butelek płynu do dezynfekcji!

2020-05-21 12:15 BP
Płyn do dezynfekcji na A2
Autor: fot. pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Do niedzieli 24 maja kierowcy podróżujący autostradą A2 na odcinku Poznań - Konin otrzymają w prezencie butelkę płynu do dezynfekcji. W ramach akcji "Dbajmy o siebie nawzajem" do kierowców trafi łącznie 30 tysięcy butelek płynu. Gdzie można odebrać płyn? Dowiecie się tego czytając artykuły na stronie ESKI Poznań!

Darmowy płyn do dezynfekcji można odbierać na wybranych Punktach Poboru Opłat (PBO). W czwartek płyny będą rozdawane wszystkim wjeżdżającym na koncesyjną autostradę A2 na PPO Lądek. W piątek, 22 maja spray do dezynfekcji trafi w ręce kierowców przejeżdżających przez PBO w Nagradowicach w kierunku Świecka. Z kolei w sobotę, 23 maja płyn trafi do kierowców przejeżdżających przez PPO Nagradowice w kierunku Warszawy. W ostatni dzień akcji, czyli w niedzielę, 24 maja płyn będzie rozdawany podróżnym jadącym przez PPO Gołuski w kierunku Warszawy.

Nieustannie dbamy o bezpieczeństwo naszych podróżnych. W tej wyjątkowej sytuacji, gdy uwalniane są kolejne sektory gospodarki, które były przez kilka tygodni zamrożone z powodu pandemii koronawirusa, staramy się wspierać w codziennej ochronie przed wirusem wszystkich kierowców. Tym razem będziemy rozdawać poręczny płyn do dezynfekcji, który w tych trudnych czasach opanowywania pandemii zawsze powinien być w samochodzie w trakcie dalekich podróży zarówno służbowych jak i rodzinnych

mówi Anna Ciamciak rzecznik prasowy Autostrady Wielkopolskiej. Akcja jest częścią kampanii "Dbajmy o siebie nawzajem", która wystartowała w marcu. Ma na celu pokazać jak ważna jest dezynfekcja oraz zachowanie środków ostrożności w dzisiejszych czasach.

Tylko dbając o siebie nawzajem możemy zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem. Nasi pracownicy zarówno w budkach kasjerskich jak i samochodach patrolowych wyposażeni są w żele do dezynfekcji rąk, rękawiczki i maseczki. Cały czas zachęcamy klientów do unikania płatności gotówką i dokonywania płatności kartami płatniczymi, jeśli to możliwe najlepiej korzystając z płatności zbliżeniowych

powiedziała Renata Rychlewska rzecznik prasowy Autostrady Eksploatacji. Ponadto w ramach akcji wsparto wiele szpitali i placówek medycznych w Poznaniu. 

Posłuchaj, jak pogoda wpływa na samopoczucie ludzi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Hotplota.pl: Bruce Willis nakrywa półnagą córkę; Jason Derulo łamie zęby

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.