Kobieta błąkała się po Poznaniu! Nie potrafiła powiedzieć co robi!

2020-05-22 10:25 BP
Radiowóz Straży Miejskiej Poznania
Autor: fot. Straż Miejska Poznań/mat.pras. Radiowóz Straży Miejskiej Poznania

Starsza kobieta błąkała się po ul. Wierzbięcice i pytała o drogę do domu. Interweniowali strażnicy miejscy.

Ok. godz. 20:30, przy ul. Wierzbięcice, przechodnie zwrócili uwagę na starszą kobietę. Pytała o drogę do domu. Na miejscu pojawiła się straż miejsca. 88-latka była przekonana, że znajduje się w Dęblinie, niedaleko miejsca zamieszkania. Podała strażnikom swoje dane osobowe i poprosiła o pomoc.

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, nie posiadała również numeru telefonu do rodziny. Na pytanie strażnika: co robi w Poznaniu, nie potrafiła udzielić odpowiedzi. W międzyczasie dyżurny Straży Miejskiej skontaktował się z komisariatem Policji w Dęblinie i ustalił, że starsza pani od kilku lat nie mieszka już pod adresem, który pamiętała i przekazała strażnikom. Policjant przekazał dyżurnemu SM poznański adres zamieszkania oraz numer telefonu do rodziny kobiety

informują strażnicy miejscy. Jak się okazało pod wskazanym adresem nikogo nie było. Wezwano pogotowie, a kobieta została przewieziona do szpitala. Strażnicy apelują, aby nie przechodzić obojętnie obok takich przypadków.

Posłuchaj o siedmiu najczęściej zadawanych pytaniach dotyczących okresu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.