Lech Poznań przegrał z Legią Warszawa 2:1! Zwycięska bramka padła w 90. minucie! [FOTO]

2020-11-08 18:48

Mecz Legia Warszawa – Lech Poznań był wyrównany przez większość czasu. W ostatniej minucie gola strzelił jednak zawodnik Legii, Rafael Lopes. - Nie powiem nic mądrego w momencie, kiedy przegrywamy mecz w ostatniej akcji. Spotkanie było dużymi fragmentami wyrównane, raz przeważała Legia, a raz my. Jednak w kolejnym ligowym starciu zachowaliśmy się przy straconych bramkach bardzo naiwnie, powiedziałbym, że oglądając tę ostatnią akcję, to nawet frajersko. Dużo pracy jeszcze przed nami – komentował spotkanie trener Lecha, Dariusz Żuraw. Tymczasem na stronie internetowej ESKI Poznań prezentujemy Wam zdjęcia z tego spotkania.

QUIZ. Najtrudniejszy test z wiedzy ogólnej w dziejach świata! Nawet 3/20 będzie sukcesem!