mBank: Kiedy przelew? Sesje przychodzące i wychodzące [GODZINY KSIĘGOWANIA]

2020-09-11 14:51 DR
mBank / zdjęcie ilustracyjne
Autor: materiały prasowe mBank / zdjęcie ilustracyjne

O której banki robią przelewy? To pytanie bardzo często zadajemy sobie, gdy czekamy na wypłatę od naszego pracodawcy. Dlatego na stronie internetowej ESKI Poznań sprawdzamy, kiedy sesja przychodzące i wychodzące mBank oferuje swoim klientom. Sprawdźcie szczegóły.

Podczas zakupów przez internet większość osób korzysta z platform, które umożliwiają szybkie przelewy. Jednak w przypadku wynagrodzenia lub wymiany pieniędzy z urzędami czy innymi instytucjami, trzeba zdać się na tradycyjne przelewy. Te mają to do siebie, że pieniądze nie zawsze pojawiają się u odbiorcy w krótkim czasie. W zależności od tego kiedy nadawca wykona przelew, pieniądze mogą „iść” do odbiorcy nawet kilkanaście godzin. A jak wygląda to w kwestii banku mBank? Godziny księgowania przedstawiamy Wam na stronie internetowej ESKI Poznań. Szczegóły poniżej.

mBank: Sesje przychodzące [GODZINY KSIĘGOWANIA]

Sesje przychodzące to godziny, po których pieniądze powinny być dostępne na koncie odbiorcy przelewu. Sesje przychodzące mBank ma trzy razy dziennie:

  • I sesja – 11:15
  • II sesja – 15:00
  • III sesja – 18:15

To właśnie po tych godzinach na Waszych kontach pojawią się pieniądze, gdy ktoś wykona Wam przelew.

mBank: Sesje wychodzące [GODZINY KSIĘGOWANIA]

Sesje wychodzące natomiast są to godziny, w których pieniądze ''zostają wysłane'' z Waszego konta jeżeli robicie przelew komuś. Sesje wychodzące mBank ma również trzy razy dziennie:

  • I sesja – 05:55
  • II sesja – 9:55
  • III sesja – 13:25

To właśnie w tych godzinach pieniądze „wychodzą” od Was i ruszają do odbiorcy. Jeżeli jednak zależy Wam na szybkim przesłaniu pieniędzy do drugiej osoby warto pomyśleć nad przelewem natychmiastowym. W niektórych bankach są one bezpłatne. Kolejną opcją jest przelew BLIK. Ten na konto odbiorcy trafia zaledwie w kilkanaście sekund.

Otwarcie sezonu letniego nad jeziorem maltańskim w Poznaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.