mBank / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: materiały prasowe mBank / zdjęcie ilustracyjne

mBank: Spore utrudnienia dla klientów! Brak możliwości płatności kartą i wypłaty gotówki!

2020-06-17 8:51

Klienci jednego z największych i najpopularniejszych banków w Polsce muszą przygotować się na spore utrudnienia. Są one związane z modernizacją systemów. Nie będzie można między innymi płacić kartą i wypłacać gotówki. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

W samej Wielkopolsce z usług mBanku korzystają setki tysięcy osób. To pokazuje skalę utrudnień, z jakimi będą musieli zmagać się klienci. W najbliższą niedzielę, czyli 21 czerwca bank będzie prowadzić prace techniczne. W wiadomości, którą otrzymali klienci czytamy, że zmodernizowane muszą zostać systemy obsługujące klientów. Co prawda prace takie często prowadzone są w weekendy, ale nie na taką skalę. Tym razem utrudnienia dla klientów będą trwały dłużej niż zazwyczaj. Ile? Szczegóły opisujemy poniżej.

mBank: Brak możliwości płatności kartą i wypłaty gotówki!

Przerwa w dostępie do usług bankowych jest – jak przekonują przedstawiciele mBanku – konieczna. Co się zmieni dla klientów?

Karty

W godzinach 02:00 – 09:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 12:30.

Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 02:00 – 12:30 nie będzie można zalogować się na swoje konto w internecie. Nie będzie można również skorzystać z aplikacji mobilnej. Między godziną 01:30 – 13:30 nie będzie można również żadnego wniosku online. 

mLinia

Podczas przerwy bank nie ma wglądu w dane klienta związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

Wiele osób więc zadaje sobie pytanie, Jak się przygotować do tak sporych utrudnień?

Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, prosimy wypłać gotówkę

apeluje do klientów mBank.

QUIZ: Czy rozpoznasz miasto po szczególe? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
Krasnoludki możemy spotkać nie tylko w bajkach, ale również...
Wrocław
Posłuchaj, jak wykonać ćwiczenia, które wzmocnią i rozluźnią mięśnie pleców. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Polna - #dontrushchallange