Zbiórka dla mieszkańców Charkowa

i

Autor: Młodzieżowa Rada Miasta Poznania

Młodzieżowa Rada Miasta organizuje zbiórkę artykułów dla mieszkańców Charkowa!

2022-05-18 16:03

Produkty spożywcze z długą datą ważności czy te higieniczne! Młodzieżowa Rada Miasta organizuje zbiórkę artykułów pierwszej pomocy dla mieszkańców Charkowa!

Młodzieżowa Rada Miasta organizuje zbiórkę artykułów pierwszej pomocy dla mieszkańców Charkowa! Tym samym odpowiada na apel Ukraińców.

Jest to zbiórka artykułów spożywczych z długą datą ważności czy produktów higieny osobistej dla mieszkanek i mieszkańców Charkowa

mówi nam Tomasz Poprawski z Młodzieżowej Rady Miasta. Do każdej szkoły podstawowej i średniej wysłano prośbę o przyłączenie się do akcji. Zgłosiło się już około 30 placówek.

Szkoły nie muszą przejmować się transportem ani potem odbiorem tego wszystkiego. My jako Młodzieżowa Rada Miasta właśnie z urzędem zajmiemy się tym wszystkim i potem wszystkie zebrane produkty będą częścią transportu organizowanego przez Urząd Marszałkowski bezpośrednio do naszego partnerskiego miasta Charkowa.

W Charkowie nie ma obecnie wojsk lądowych. Zostały one wyparte przez wojska ukraińskie. Największym zagrożeniem są dla nich teraz ataki z powietrza.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?