Naramowice: Rusza budowa trasy tramwajowej! GIGANTYCZNE UTRUDNIENIA!

2020-05-22 15:30 DR
Ruszyły prace przy budowie trasy tramwajowej na Naramowice
Autor: Dominik Rutkowski / Radio Eska Ruszyły prace przy budowie trasy tramwajowej na Naramowice

Spore i długie utrudnienia czekają na mieszkańców północnej części Poznania. Ruszają prace przy długo obiecywanej trasie tramwajowej na Naramowice. Co się zmieni dla kierowców, a co dla pasażerów komunikacji miejskiej? Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Budowa trasy tramwajowej na Naramowice wkracza w kluczową fazę! W nocy z 29-tego na 30-sty maja rozpoczną się prace budowlane. W związku z tym zamknięta zostanie ulica Naramowicka.

Na odcinku od ulicy Słowiańskiej do Naramowickiej 51 oraz na odcinku od Serbskiej do Lechickiej. Będzie dopuszczony ruch pieszy, rowerowy. Będzie również możliwy dojazd do sesji

Mówi Justyna Litka z Poznańskich Inwestycji Miejskich. Spore zmiany szykują się też na skrzyżowaniu Lechicka/Naramowicka. Nie zostanie ono całkowicie zamknięte, ale znacząco zmieni się organizacja ruchu.

Są budowane specjalne łącznice po to żeby zachować pewne relacje ruchu. Dodatkowo poszerzona będzie ulica Lechicka na odcinku od ulicy Murawa do zjazdu na stację benzynową LOTOS. Wszystko po to, by umożliwić priorytetową trasę dla linii autobusowych

A to tylko wybrane utrudnienia. Zmian jest bowiem naprawdę sporo. Dlatego kierowcy będą informowani o nich na specjalnych znakach, a także w internecie. Szczegółowe informacje znajdziecie między innymi na stronie miasta – poznan.pl.

Jak będzie przebiegała trasa tramwajowa na Naramowice

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Znów zabiły kuranty na wieży ratusza w Lesznie