Nie żyje wokalista Crazy Town.

i

Autor: YT/Crazy Town/ Canva

Wydarzenia

Nie żyje wokalista Crazy Town! Znaleziono go martwego w domu

2024-06-25 17:36

Bardzo przykre wiadomości napłynęły do nas ze świata muzyki. Nie żyje wokalista zespołu Crazy Town, Shifty Shellshock. 49-letni muzyk został znaleziony martwy. Przyczyny śmierci wokalisty nie zostały ujawnione.

Nie żyje Shifty Shellshock. Był wokalistą Crazy Town

Shellshock, (prawdziwe imię i nazwisko Seth Binzer), zmarł w swojej rezydencji w poniedziałek. Oficjalna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana, a rodzice i przyjaciele artysty jak na razie nie zabrali głosu w tej sprawie. Wiadomo tylko, że wokalista został znaleziony martwy. Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie.

Shifty Shellshock - kim był znany artysta?

Shellshock już w dzieciństwie zaczął pisać rymowane teksty piosenek i jako czternastolatek zaczął rapować. Wtedy wystąpił po raz pierwszy na scenie, zaś w wieku lat piętnastu rozpoczął występy w zespole The Whooliganz.

Binzer zaczął współpracę z Bretem „Epic” Mazurem w 1992, założyli wtedy zespół The Brimstone Sluggers. Na początku 1999 utworzyli Crazy Town. Grupa odniosła już na początku swojej działalności duży sukces za sprawą singla „Butterfly”, który dotarł do pierwszego miejsca na liście Billboard Hot 100 w 2001. W 2000 Crazy Town podpisał kontrakt z organizatorami festiwalu Ozzfest, jednak zespół był zmuszony wycofać się po dwóch tygodniach koncertowania z powodu aresztowania Binzera, który po pijanemu wyrzucił krzesło przez okno. Zespół koncertował na festiwalu w następnym roku. 

Shifty Shellshock i jego walka z uzależnieniami

Shellshock bardzo otwarcie o swojej walce z uzależnieniami i brał udział w kilku reality show poruszających właśnie tematy uzależnień. Wystąpił m.in. w dwóch sezonach programu „Celebrity Rehab” emitowanego przez VH1 oraz w dwóch sezonach „Sober House”.

W 2022 roku został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu.

W 2001 roku przyznał się do zażywania narkotyków, a w 2012 roku został aresztowany pod zarzutem posiadania kokainy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!