Celebryci

Oto gwiazdy, które mają mnóstwo dzieci. Nie zgadniecie ile ma rekordzista!

2024-06-24 11:03

W ostatnim czasie mówi się dużo o kryzysie demograficznym i starzejącym się społeczeństwie. Jak się okazuje, są jednak tacy, którzy próbują wyjść naprzeciwko temu trendowi zakładając wielodzietne rodziny. Przykłady ojców z całą gromadką dzieci znajdziemy również wśród osób publicznych. Rekord może robić wrażenie!

Kryzys demograficzny w Polsce. Wielodzietne rodziny są rzadkością

Współczynnik dzietności w poprzednim roku wyniósł zaledwie 1,18. Naukowcy uważają, że jesteśmy u progu swojej zastępowalności pokoleń. Są jednak ojcowie, którzy biorą sprawy w swoje ręce, również wśród polskich celebrytów. Liczne potomstwo posiada Michał Chorosiński, który jest ojcem pięciu pociech.

Powinien bronić i chronić, dawać poczucie bezpieczeństwa swojej rodzinie. Ważna jest też obecność w życiu dzieci i o to staram się każdego dnia. Tata to jest też ktoś od zadań specjalnych, dlatego tradycją stały się moje coroczne wakacyjne wyjazdy z pociechami. Mama ma wtedy chwilę dla siebie, a my eksplorujemy świat — stwierdził aktor w rozmowie z “Dobrym tygodniem”.

Gwiazdy z licznym potomstwem. Wynik rekordzisty robi wrażenie!

Podobnie jak Chorosiński pięciorga dzieci doczekał się również Kuba Sienkiewicz. Dwójka z nich czyli Jacek i Katarzyna poszła w ślady ojca tworząc zespół Kwiat Jabłoni. Jeszcze liczniejszego potomstwa doczekał się Jan Frycz. Ojciec szóstki dzieci. Pierwsza córka Gabriela, przyszła na świat podczas poprzedniego małżeństwa, z obecną żoną aktor ma piątkę pociech. Takim samym wynikiem może poszczycić się Michał Wiśniewski. W przypadku wokalisty mówimy o dzieciach z trzema partnerkami, z każdą z nich Wiśniewski ma dwójkę pociech. Rekordzista może być jednak tylko jeden. Joszko Broda i jego żona Debora doczekali się aż jedenaściorga dzieci! Dziewięciu synów i dwie córki, różnica wieku między najstarszym a najmłodszym potomkiem wynosi 20 lat! Rodzina zazwyczaj spotyka się miłymi reakcjami, jednak jak zauważa muzyk zdarzały się problemy, między innymi po wprowadzeniu 500+ w Polsce.

Ponieważ ludzie szybko liczą te pieniądze, to kilka razy usłyszeliśmy, że idzie pięć tysięcy złotych w gotówce. Trudno niektórym wyobrazić sobie, że my pracujemy i płacimy podatki. Na szczęście, kiedy idę po mojej wsi, po Istebnej, w której się urodziłem, to budzę u moich ziomali górali szacunek - mówił Joszko Broda w rozmowie z “Polska Times”.

Oto gwiazdy, które mają mnóstwo dzieci! Sprawdź galerię!

Awantura! Przyczepili się do wyglądu 71-letniej Grażyny Szapołowskiej. "Jak Baba Jaga"

Kto jest w jakim zespole? My podajemy nazwisko gwiazdy, a Ty zgadujesz zespół

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. W jakim zespole śpiewa Beata Kozidrak?