Oto najlepsze szkolne uwagi! Nie uwierzysz, ale nauczyciele naprawdę je napisali!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Oto najlepsze szkolne uwagi! Nie uwierzysz, ale nauczyciele naprawdę je napisali!

Edukacja

Oto najlepsze szkolne uwagi! Nie uwierzysz, ale nauczyciele naprawdę je napisali!

2024-07-10 8:41

W szkolnych dziennikach roi się od uwag, które nauczyciele wypisują uczniom. Chociaż dzisiaj zazwyczaj są one już wypisywane w szkole systemy, kiedyś były one wpisywane w specjalne zeszyty. Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie najlepsze szkolne uwagi w jedno miejsce. Zapraszamy do naszej galerii!

Najlepsze szkolne uwagi. Można się uśmiechnąć

Dzienniczek ucznia to dokument obowiązujący w szkole podstawowej, gimnazjum i szkołach średnich, w którym uczeń bądź nauczyciel umieszcza wyniki nauczania (oceny, uwagi, pochwały). Jest swoistym odpowiednikiem indeksu na uczelniach wyższych, lecz nie posiada mocy prawnej (poza szkołą).

Obecnie dzienniczki ucznia przybierają głównie formy elektroniczne. Niegdyś jednak, każdy z uczniów posiadał mały "dzienniczek" w którym zapisywało się nie tylko oceny, ale także pochwały czy uwagi. Te drugie bywały czasami naprawdę zabawne. 

W dzienniczku ucznia najczęściej można znaleźć: informacje dotyczące klasowych wydarzeń, uwagi dotyczące ucznia, informację o ocenach. Jednak sami przyznacie, iż niektóre uwagi zasługują na... naszą uwagę! Nie uwierzysz jakie uwagi potrafili wpisywać nauczyciele do szkolnych dzienniczków! Sprawdźcie to w naszej galerii!