Pamiątki z Poznania ONLINE: PLOT zachęca do zakupów przez internet! [SZCZEGÓŁY]

2020-11-20 14:30 DR
Pamiątki z Poznania / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna Pamiątki z Poznania / zdjęcie ilustracyjne

Chcesz kupić pamiątkę z Poznania, ale nie chcesz wybierać się do stacjonarnego punktu? Teraz jest to możliwe! Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna uruchomiła internetową sprzedaż pamiątek z Poznania. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna (PLOT) od kilku lat tworzy serię własnych pamiątek wysokiej jakości. Projektowanych i produkowanych w Polsce gadżety szybko zdobyły serca turystów i poznaniaków. Do tej pory słynne skarpetki w koziołki czy maseczki w rogale świętomarcińskie można było kupić tylko w prowadzonych przez PLOT punktach informacji turystycznej przy poznańskim Starym Rynku i na Dworcu Głównym PKP. Od dziś trafiają do sprzedaży także w Internecie.

Decyzja o przyspieszeniu otwarcia sprzedaży przez Internet to odpowiedź na liczne pytania o nasze produkty, napływające z kraju i zagranicy. To również poszukiwanie bezpiecznych kanałów sprzedaży w okresie pandemii COVID-19

tłumaczy Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT.

ESKA XD #010

Sprzedaż ruszyła przez mający swe korzenie w Poznaniu serwis aukcyjny Allegro. Pamiątki są także dostępne w serwisie OLX. Jednocześnie trwają prace nad sklepem internetowym Poznan.travel. W sprzedaży on-line pojawiają się w pierwszej kolejności produkty tworzone specjalnie dla PLOT i do tej pory dostępne wyłącznie w punktach informacji turystycznej, w tym wyjątkowa seria skarpetek i maseczek chroniących usta i nos. Dostępne są także gry dla dzieci z poznańskimi atrakcjami turystycznymi w roli głównej. Oferta internetowa pamiątek z Poznania i okolic będzie sukcesywnie wzbogacana.

Oficjalne sklepy Poznan.travel: